Rüyada Bulaşık Yıkamak Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada bulaşık yıkamak, malın israf edilmesine delalet eder. Rüyada bulaşık yıkamak, rüya sahibinin israfı kesmesi halinde maddi açıdan ferahlığa ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında bulaşık yıkadığını görenin işlediği günahlar varsa bunlardan vazgeçmesi gerektiğine ve dua etmesi gerektiğine işaret edilir.

Rüyada Bulaşık Görmek

Rüyada bulaşık görmek, rüya sahibinin harcamalarına dikkat etmemesi halinde maddi ve manevi zorluklara düşeceğine yorulur. Diğer yandan rüyada bulaşık görmenin manevi açıdan bir çıkmazın içine girildiğini işaret ettiği belirtilmektedir. İmamı Nablusi (r.a) yorumuna göre, rüyada bulaşık görmek, rüya sahibinin el üzerinde tutulan bir insanken kıymetini yitireceine delalet eder.

Rüyada Bulaşık Yıkayan Birini Görmek

ruyada bulasik yikayan birini gormek

Rüyada bulaşık yıkayan birini görmek, rüya görenin hayatında yeni bir sayfa açılacağına yorulur. Rüya sahibinin, kötü anıları varsa bunların etkilerini geride bırakacağına, yeni ve mutlu bir hayata başlayacağına işaret edilmektedir. Öte yandan rüyada bulaşık yıkayan bir kişiyi görmek, rüya sahibinin hatalarından pişman olup iyi bir insan olmak için hatalı yoldan geri döneceğine delalet eder.

Rüyada Başkasının Evinde Bulaşık Yıkadığını Görmek

Rüyada başka evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyadaki ev bir akrabanın evi ise rüya sahibinin bu akrabaya yardım edeceğine yorulur. Rüyada evinde bulaşık yıkanan kişinin zorlu durumlara düşebileceği, rüya sahibinin ise ona destek olacağı yorumlanır. Aynı zamanda rüyanın, rüya sahibinin kendini kötü huylardan arındıracağına delalet ettiği belirtilir.

Rüyada Bulaşık Yıkarken Bardak Kırdığını Görmek

Rüyada bulaşık yıkarken bardak kırıldığını görmek, tez zamanda öğrenilecek sevinçli habere delalet eder. Rüya sahibinin verdiği uğraşlar ardından ferahlığa çıkacağına yorulur. Rüyada bulaşık yıkamak ve bardağın kırılması, cefa ardından elde edilen mala, hasret duyulan bir parayı kazanmaya yorulur.

Ayrıca rüyada timsah görmek hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Rüyada Çeşmede Bulaşık Yıkamak

Rüyada çeşmede bulaşık yıkamak, bir iş yenilgisi yaşayan rüya sahibinin işlerinin düzeleceğine yorulur. Rüyada çeşme altında bulaşık yıkamak, beklenen ticari kazancı elde etmeye, büyük bir güce sahip olmaya, zorluklar ardından hak ettiğini almaya delalet eder. Rüyada çeşme altında bulaşık yıkamak İmamı Nablusi (r.a) yorumuna göre, bir gayrimenkul hakkında ortaklık kurulacak bir işe girişileceğine delalet eder. Diğer yandan kişi daha önce itibarını kaybetmiş ise bu itibarı geri kazanacağına yorulur.

Rüyada Bulaşık Suyu Görmek

ruyada bulasik suyu gormek

Rüyada bulaşık suyu görmek, refahlığa ulaşmaya yorulur. Rüyada bulaşık suyu görmek, rüya sahibinin ağır borçları varsa bunlardan kurtulacağına ve rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir. Hane içinde bolluğun artmasına, kazancın çoğalmasına bu rüyanın yorumlamasında işaret edilmektedir.

Rüyada Bulaşıkları Başkasına Yıkatmak

Rüyada bulaşıkları başkasına yıkattığını görmek, eleştirilere maruz kalmayı delalet etmektedir. Rüyada bulaşıkları başka birine yıkattığını gören rüya sahibinin, bir arkadaşı ile buluşması ardından eleştirilere maruz kalacağı yorumlanır. Rüyada bulaşıkları başkasına yıkatmak, rüya sahibinin bir arkadaşını savunmak için diğer insanların haklarını yok sayabileceğine yorulur.

Rüyada Bulaşık Eldiveni Görmek

Rüyada bulaşık eldiveniyle bulaşık yıkamak, rüya sahibinin aldığı işleri eksiksiz şekilde yerine getirdiğine yorulur. Bu rüya sahibini çalışıyor ise uzun süre beklediği bir terfiyi çabaları ardından alacağı yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin disiplinli ve azimli olmasına, ardından istediklerini elde etmesine delalet eder.

Rüyada Bulaşık Yıkarken Üstünü Islatmak

Rüyada bulaşık yıkarken üstü ıslatmak, altın gibi değerli ziynetleri bozdurmaya delalet eder. Rüyada bulaşık yıkamak ve bu sırada bulaşık suyuyla üstü ıslatmak, rüya sahibinin daha önceden biriktirdiği maddi kaynakları kullanmak zorunda kalacağına yorulur. Bu rüyayı gören kişinin temkinli olması gerektiği işaret edilmektedir. Rüyada bulaşık yıkamak ve ıslanmak, bereketli iş başlamak için birikmiş paraları kullanmaya yorulur.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu