Rüyada Kabe Görmek Kabeye Yönelmek ve Namaz kılmak Ne Demek

rüyada-kabe

Rüyada kabe görmek , rüyayı gören kişinin şerden korunacağına , hayırla olan şeylere daha çok yaklaşacağına , karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğine , hacca gideceğine ve toplum için faydalı işler yapacağına delalet eder.

Yani kısacası rüyada görülen kabe hem hayırlı hem de güzel bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Kâbe’de Namaz Kılmak

Rüyada kabe içerisinde namaz kıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da düşmanlarınızdan gelecek olan kötülüklerden korunacağınıza ,

iş hayatınızda yükseleceğinize , sizi yöneten kişilerden çok güzel haberler alacağınıza yorulur. Rüyada kabeyi izlemek ise , mutluluğa , sevince ve huzura yorumlanır.

Rüyada Kâbe’ye Yönelmek

Rüyada kabeye yöneldiğinizi gördüyseniz , şer ve sıkıntılardan kurtulacağınıza , hem hayır hem de esenliğe kavuşacağınıza delalet eder.

Eğer rüyada kabeye sırtınızı döndüğünüzü gördüyseniz , hayır ve esenlik dolu günlerinizi geride bırakacağınıza ve karanlık zamanlara başlayacağınıza yorulur.

Rüyada Kâbe’yi Tavaf Etmek

Rüyada kabeyi tavaf ettiğinizi gördüyseniz , farz olan ibadetlerinizi hayatınız boyunca hiçbir zaman yılmadan yerine getireceğinize , söz vermiş olduğunuz şeyleri yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Kâbe’nin Kapısını Görmek

Rüyada kabenin kapısını gördüyseniz , dini olarak bir büyüğünüzün veya devlet liderinin huzuruna gideceğinize , burada yapacağınız görüşmeden hayırlı sonuçların çıkacağına ve tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

  Rüyada 3 (üç) Köpek Görmek Ne Anlama Gelir
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.