Rüyada Islak Saç Görmek ve Kestirmek Ne Demek

Rüyada ıslak saç görmek , rüya sahibinin baştan savma işler yapacağına ve bu yüzden birçok kişiden eleştiriler alacağına , iş yerinde hoş olmayan uyarılar alacağına delalet eder. Duyacağınız sözler sizi kısa bir süre boyunca derinden etkileyeceğine fakat buna rağmen davranışlarınızda bir değişiklik yapmayacağınıza ve sırf bu yüzden işinizi kaybetme aşamasına geleceğinize işaret eder.

Bunun için davranışlarınızda biraz dikkatli olmanız gerekiyor ve sorumluluklarınızı doğru şekilde yerine getirin. Yoksa kısa süre içerisinde işinizden bile olabilirsiniz. Bu rüya aynı zaman da şımarık çocuk yetiştireceğinize ve ailenin sizden istemiş olduğu bazı isteklere cevap vermekte zorlanacağınıza yorulur. Gerçek yaşam da eğer vurdumduymaz olarak yaşıyorsanız kısa zaman içerisinde bu yüzden sıkıntı yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Islak Saç Kestirmek

Rüyada ıslak saç kestirdiğinizi gördüyseniz , hasta olan kişilerin yaşam şekillerini değiştirmek yerine , hasta oldukları için yakındıklarına ve kısa sürede iyileşebilecekleri halde sırf dikkatsizlik yüzünden hastalıklarının uzun süreceğine alamet eder.

Bunun yanı sıra sürekli olarak bahaneler üreteceğinize , özel hayatınızda yalnızlık çekeceğinize , kısmetlerinizin kapanacağına ve insanların olduğu gibi kabul etmeniz gerektiğine işaret eder. Fakat kısa süre içerisinde aşk kapınızın açılacağına ve karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize yorulur.

Rüyada Islak Saçla Gezmek

Rüyada ıslak saçla gezdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da lükse çok düşkün birisi olduğunuza , uzun süre maddi darlık yaşayacağınıza , durumunuz iyiyken ve kazancınız yerindeyken birikim yapmanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada Islık Çalmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu