Rüyada İkindi Namazı Kılmak (Diyanet Yorumu)

Rüyada ikindi namazı kılmak , hem endişelerden hem de eski sorunlardan artık kurtulacağınıza , gerçek yaşam da rehberlik arayacağınıza , dini vecibelerinizi aksatmayacağınıza , hayırlı amaçlar için elinizden geleni yapacağınıza ve çok titiz birisi olacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde hem kendiniz hem de çevrenizdeki insanlar için iyi dileklerde bulunacağınıza , zorlu işlerinizin kolaylaşacağına , gönlünüzün her zaman ferah olacağına delalet eder.

Fakat eğer ikindi namazınızı rüyada tamamlayamadıysanız o zaman gündelik olan işlerinizin ters gideceğine yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre manevi olarak rahatlayacağınıza , yapacağınız ibadetler sayesinde ruhen çok huzur bulacağınıza delalet eder.

Fakat gerçekte yapmış olduğunuz hatalardan çok suçluluk duyacağınıza ve endişelerinizden bir an önce arınmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Camide İkindi Namazı Kılmak

Rüyada camide ikindi namazı kılmak , gerçek yaşam da manevi olarak çok rahatlayacağınıza , tüm sıkıntıları geride bırakıp çok rahat bir yaşam süreceğinize,

gerçek yaşam da eğer hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , yaşamınızda ilgili yeni bir evreye ya da aşamaya işaret eder.

Fakat bu rüya genel olarak kişi için uyarıcıdır.

Rüyada Vakitsiz İkindi Namazı Kılmak

Rüyada vakitsiz ikindi namazı kıldığınızı gördüyseniz , o zaman olumlu şeylerle karşılaşacağınıza , yapacağınız küçük hataları fark edip düzeltmek için elinizden geleni yapacağınıza delalet eder.

 

Rüyada Peygamber Efendimizin Kabrini Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda, camiye girdiğimi ve alnımı cami halısına dokundurduğumu görmüştüm. Çok güzel bir huzurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu