Rüyada Hamile Kıyafeti Almak Ne Demek? Anlamı

Rüyada hamile kıyafeti almak, rüyayı gören kişi gerçek yaşam da evli ve bir evladı yoksa o zaman kısa süre içerisinde bir evladının olacağına , alacağınız güzel ve hayırlı haberlerden dolayı kendinizi çok iyi hissedeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra kendi hayatınızla ilgili yeni kararlar alacağınıza ve yaşamınızı tekrardan gözden geçirip ona göre yeniden düzenlemeler yapacağınıza delalet eder.

Yani bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanır. Kişi bu rüya sayesinde hem huzuru hem de mutluluğu bulacaktır.

Bazı rüya tabircilerine göre , yeni kazanç kapılarının tekrardan açılacağına , maddi olarak çok rahatlayacağınıza ve iş hayatınızda elinize birden fazla fırsatın geçeceğine eğer bu fırsatların değerlendirirseniz ileride kazançlı olacağınıza alamet eder.

Rüyada hamile kıyafeti aldığınızı gördüyseniz yakın zaman içerisinde hayırlı bir haber alıp çok sevineceğinize yorulur.

Bunun haricinde sizin için hayırlı olacak olan bir işin sonunda işinizin bozulacağına ve kötü bir duruma düşeceğinize delalet eder.

Olumsuz olarak bakarsak bu rüyaya , düzgün giden bir işinizin bir anda bozulacağına , mutluluğunuzun bir anda bozulacağına , maddi olarak büyük kayıplar yaşayacağınıza ve bu dönem içerisinde bazı zararlara uğrayacağınıza işaret eder.

Yalnız bu rüya genel olarak hayra yorumlanmaktadır fakat bazı durumlarda hayırsız bir rüya olarak da yorumlanabilir.

İş hayatınızda yapacağınız bazı yanlışlardan dolayı maddi olarak büyük sıkıntı içerisine gireceğinize ve bu sıkıntıdan kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğinize yorulur.

Rüyada Evin Yıkılması

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Ruyamada hamile elbise alacakmdim fakat lekesi varmiş ama onu temizletip bana göndericeni belirtdiler .bu ruyam ne anlamina gelir çok heycanliyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu