Rüyada Aşure Görmek Ne Demek İslami?

Rüyada Aşure Görmek

Rüyada aşure görmek , rüyayı gören kişinin olumsuz olaylarla karşı karşıya kalacağına , yakın çevresi ile anlaşmazlıklar yaşayacağına ve bu durumdan olumsuz bir şekilde etkileneceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra başka bir yerden olumsuz sözler duyacağına ve kötü günler geçireceğine yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre kişinin iş hayatında olumsuz bir şekilde etkileneceğine , maddi kayıplar yaşayacağına , sıkıntı içerisine girip moralinin çok bozuk olacağına alamet eder.

Bunların yanı sıra kişi aile hayatında problemler yaşayacaktır ve eğer evli ise o zaman bir çıkmaza gireceğine , evliliğinin son bulmasına delalet eder.

Kişi gerçek yaşam da evli değilse o zaman yakın çevresi ile anlaşmazlıklar yaşayacağına ve bir süre boyunca yakın çevresi ile görüşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Aşure Yemek Nedir?

Rüyada aşure yediğinizi gördüyseniz , olumlu şeylerle karşılaşacağınıza ve hayırlı günler geçireceğinize yorulur. Rüyada aşure yemek hem iyiye hem de hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Kişi eğer bol bol aşure yediğini gördüyse o zaman hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğine , olumsuz giden sorunları çözeceğine ve yakın çevresi ile bir araya gelip güzel sohbetler edeceğine alamet eder.

Rüyayı gören kişi yakın çevresinde alacağı fikirler ile olumsuzların üstesinden geleceğine , iş konusunda başarıya ulaşacağınıza ve maddi durumunuzu düzelteceğinize işaret eder.

  Rüyada akraba görmek ne demektir? islami
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.