Rüyada Hamile Göbeği Görmek Ne Demektir?

Rüyada hamile göbeği görmek, gerçek yaşam da kazançlı olan işler yapacağınıza , büyük bir servete kavuşacağınıza , hem malınızın hem de mülkünüzün yüksek miktarda olacağına , maddi zorluklardan kurtulacağınıza, sağlıklı bir hayat yaşayacağınıza , yetenekli birisi olup herkes tarafından takdir göreceğinize ve kıskanılan güce sahip olacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra ferahlığa ve mutlu bir geleceğe de delalet etmektedir.

Bazı rüya tabircilerine göre Rüyada Hamile Göbeği Görmek, sevimsiz bir hale geleceğinize , muhtaç olacağınıza , korkmuş olduğunuz şeylerin gerçekleşeceğine ve ticari sebepten dolayı çok üzgün olacağınıza ve sorumluluklarınızdan dolayı da rahatsız olacağınıza alamet eder.

Birisinden yardım isteyerek hayal etmiş olduğunuz güce sahip olacağınıza , zorluklar çekip en sonunda şana ve şöhrete kavuşacağınıza, sıkıntılardan sonra temiz bir rızık elde edeceğinize ve maddi kayıplardan sonra hayırlı kazançlara sahip olacağınıza alamet eder.

Bunların yanı sıra güvenli bir yaşama sahip olacağınıza , gerçek yaşam da yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza, yetenekli birisi olacağınıza , hak etmiş olduğunuz kuvvete ve güce kavuşacağınıza , sosyal hayatınızda her zaman başarılı olacağınıza ve yaşlı olan insanların saygısını kazanıp birkaç hafta içerisinde bu insanlardan birkaç şey öğrenerek iyi gelişmeler kaydedeceğinize işaret eder.

Gerçekte eğer evliyseniz o zaman yakın zaman içerisinde bir çocuk sahibi olacağınıza ve arkadaşlarınızla beraber güzel vakitler geçireceğinize yorulur.

Rüyada Yeşil Çiçek Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Ben gerçek hayatta 15 yasindayim. Rüyamda hamile olduğumu görüyorum. Anneme sancım olduğunu söylüyorum annemde göbeğime bakiyor ve diyor ki göbeğin düşmüş ama ayni zamanda hamileyim. Rüyamda sık sık sancım olduğunu görüyorum. Bu ne demek??

  2. Gercekte hamileyim ruyamda da hamileyim ve annem karninin sekli cok guzel cok begeniyorum diyordu bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu