Rüyada Hamile Erkek Görmek Ne Demek ( Anlamı Hakkında Bilgi)

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek görmek , genel olarak hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin rüyasında görmüş olduğu kişinin başına kötülük geleceğine , hiç beklemediğiniz bir şey ile karşı karşıya kalacağınıza ve bu musibetten kurtulmak için ise çok uğraşlar sarf edeceğiniz işaret eder.

Rüyada hamile olarak gördüğünüz kişi eğer tanıdık birisi değilse , maddi olarak zorluklar yaşayacağınıza , rızkınızın az olacağına , sıkıntılı bir döneme giriş yapacağınıza ,

iş yerinden ayrılıp daha mutsuz olacağınıza ve iş yerinde hiç beklemediğiniz bir arkadaşınızdan dolayı büyük zarar göreceğinize yorulur.

Rüyada erkeği doğum sancısı çekerken gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sıkıntılardan kurtulacağınıza , zorlukların üstesinden geleceğinize ,

borcunuz varsa o borçlardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , hayırlı kısmet kapılarının size açılacağına , rızkınızın tekrardan açılacağına ve bundan sonra hayırlı günlere kavuşacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , bu rüya hastalık olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kötü bir hastalığa yakalanacağına ve bu yüzden çok dikkatli olmasına yorulur.

Rüyada Hamile Erkeğin Doğum Yaptığını Görmek

Rüyada hamile olan bir erkeğin doğum yaptığını görmek , iş hayatı ile yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin iş hayatıyla ilgili büyük sıkıntılar yaşayacağına , patrona ve aynı zaman da kıskanç olan bir arkadaşa yorulur.

Kişi daha önceden yapmış olduğu yatırımlardan dolayı sorunlarla karşı karşıya kalacağına , bu yüzden büyük zarara uğrayacağına alamet eder.

Bazı tabircilere göre ise , rüya sahibinin zina edeceğine , harama bulaşacağına , hem ailesine hem de kendisine uygun olan bir kadın ile beraber olacağına işaret eder.

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? ( İslami Tabiri)
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.