Rüyada Sarımsak Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Sarımsakla ilgili görülen rüyalar hem olumlu hem de  olumsuz anlamlara sahiptir. Rüyada sarımsak görmek hile hurda gibi anlamlara gelir. Çevrenizde biri arkanızdan bir iş çeviriyor olabilir. Yakınınızda bulunan ve özel hayatınıza dair bilgiler edinmeye çalışan insanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Sarımsak Görmek İhya

Rüyada görülen sarımsak dedikoduya işaretle tabir edilir. Bazı kere de, rüyada sarımsak görmek, kötü söze
ve haram mala işaretle tabir olunur. Bazı kere de sarımsak görmek, üzüntüye işarettir.

Rüyada Beyaz Sarımsak Görmek

Rüyada beyaz sarımsak görmek yalan haberler duyulacağına yorumlanır. Cabir ül Magribi (r.a.) diyor ki; rüyada beyaz sarımsak görmek rüya sahibinin iftiraya maruz kalacağı anlamına gelir. Etrafınızda, özellikle de yakınınızda bulunan insanlara karşı dikkatli olmanızda yarar vardır. Arkanızdan dedikodunuzu yaparak hakkınızdaki yanlış bilgileri başka insanlara duyurmaya çalışabilirler. Özellikle canınızı yakmak için hamlelerde bulunup size zarar vermeye çalışabilirler.

Beyaz sarımsak hastalık anlamına da gelebilir. Rüya sahibinin bazı ufak rahatsızlıklar yaşayabileceğine delalet eder. Ancak kolayca atlatacak ve toparlanabileceksiniz. Eğer zaten ufak rahatsızlıklar yaşıyorsanız da yakın zamanda şifayı bulacağınızın göstergesi. Kısa süreli hastalıklar geçirecek ancak kısa zamanda şifa bulacaksınız.

Rüyada Sarımsak Ayıkladığını Görmek

ruyada sarimsak ayikladigini gormek

Rüyada sarımsak ayıkladığını görmek dertlerinizden yavaş yavaş kurtulacağınız anlamına gelir. Hayatınızda kötü niyetli kimseler olabilir. Yüzünüze gülerek iyi davranan ancak arkanızdan iş çeviren kişiler olabilir. Bu kişilerin niyetlerinin henüz farkına varamamış olabilirsiniz. Çevrenizdekileri dikkatli bir şekilde gözlemleyin. Yakın zamanda bu kişileri fark edecek ve yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaştıracaksınız.

Sarımsak ayıklamak aynı zamanda hayatınızdaki dertlerden de kurtulacağınız anlamına gelir. Sağlık sorunları, kötü niyetli insanlar veya aldığınız kötü bir not sizi üzüyor olabilir. Ancak bu sorunların hepsini tek tek üzerinizden atacaksınız. Biraz amana ve sabıra ihtiyacınız var. Ardından her şey yoluna girecek.

Ayrıca rüyada güvercin görmek hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz.

Rüyada Sarımsak Ezdiğini Görmek

Rüyada bir sarımsağı ezdiğini görmek çevrenizde kötü niyetli insanlar olabileceğine delalet eder. Bu insanlar sizi kötü yola sürüklemeye çalışıyor olabilir. Veya kendi sahip oldukları kötü alışkanlıkları size de bulaştırmaya çalışıyor olabilir. Bu insanlara karşı bir gözünüzü açık tutmalısınız. Bu insanlar istese de size zarar veremeyecekler. Geç olmadan fark edecek ve uzaklaşacaksınız. Rüyada sarımsak görmek genelde olumsuz anlamlara gelir.

Rüyada Sarımsak Yemek

ruyada sarimsak yemek

Rüyada sarımsak yediğini görme hasta kişilerin sarımsak yediğini görmesi yakın zamanda şifa bulacakları anlamına gelir. Genelde kötü şekilde anılan rüyasa sarımsak görmek iyi anlamlara da gelebilir. Çiğ çiğ yendiğinin görülmesi hasta kişilerin yakın gelecekte şifa bulacaklarının habercisidir.

Sarımsak yendiğinin görülmesi aynı zamanda kişinin kötü sözler söyleyerek çevresindeki birinin kalbini kırabileceğinin de bir işaretidir. Kavga sırasında istenmeden söylenebilecek bir söz karşı tarafın kalbini kırabilir ve gönlünü almanız birazzor olabilir. Şu sıralar ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmenizde fayda var. Aynı şekilde bu kötü sözler size de yöneltilmiş olabilir. İnsanlarla tartışmaya girmemeye dikkat etseniz iyi olabilir. Hem siz hem de karşı taraf kötü sözler ederek birbirinizi kırabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Sarımsak Aldığını Görmek

Rüyada kendini yeşil sarımsak alırken görmek rüya sahibinin sıkıntılı bir süreç geçirdiği ancak bu sürecin sonucunda huzura kavuşacağı anlamına gelir. Her şeyden önce hastalara şifa demektir. Bir yerden yeşil sarımsak aldığını görmek veya birinden yeşil sarımsak aldığını görmek o kişiden gelebilecek bir iyiliğe yorulur.

Yeşil sarımsak maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına gelir. İşleriniz açılacak ve eliniz rahatlayacak. İş sahibi olmayanlar ise yakın bir zamanda iş bularak biraz para elde edebilir. Bekar kadınlar için ise iyi bir kısmetin çıkması ve evlilik anlamına gelir. Yeşil sarımsak bekarlara evlilik, hastalara şifa, işsize iş, iş sahibine daha çok kazanç demek. Rüyada sarımsak görme pek hayırlara vesile olmadığı söylense de yeşil sarımsak için tam tersi söylenebilir.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu