Rüyada Düşmanını Hamile Görmek Neye İşarettir (İslami)

Rüyada düşmanını hamile görmek , yakın zaman içerisinde gerçek yaşam da düşmanınız olan kişi ile büyük tartışma içerisine gireceğinize işaret eder.

Düşmanınız bir bayan ve hamile olduğu bebeğin cinsiyeti ise kızsa o zaman düşman olduğunuz kişi ile uzun yıllar boyunca hep kavga içerisinde olacağınıza ve sorunlarınızı bir türlü çözemeyeceğinize alamet eder.

Fakat düşmanınız bir erkek ise o zaman , aranızdaki problemleri ve sorunları kısa süre içerisinde çözeceğinize , böylelikle rahata kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada düşmanınızı hamile olarak gördüyseniz , çok büyük bir suçlamayla karşılaşacağınıza ve bu sorunun git gide büyüyeceğine alamet eder.

Bu rüyayı gören kişi bir bayan ise , uzun zamandan beri birikim yapıp en sonunda büyük bir patlama yapacağına yorulur.

Bu rüyayı gören kişi bir erkek ise o zaman , düşmanınızla hiçbir zaman uzlaşamayacağınıza ve sorunlarınızın git gide büyüyeceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra kısa süreli olarak maddi sıkıntılar içerisine gireceğinize ve iş hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşıp moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder.

Rüyada gördüğünüz düşmanınız bir erkek çocuğa hamileyse o zaman , işinizde çok yükseleceğinize , maddi sıkıntılardan kurtulacağınıza ve para sıkıntısı çekmeyeceğinize alamet eder.

Aynı zaman da bolluk içerisinde bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Pembe Çiçek Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu