Rüyada Böğürtlen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada böğürtlen görmek , gerçek yaşam da para kazanacağınıza , hem mal hem de eşya elde edeceğinize , başarılı olacağınıza ve çeşitli olan kısmetlerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra gelir kapınızın artacağına , bol miktarda elinize para geçeceğine , yapmış olduğunuz işlerde yüksek miktarda ücretler alacağınıza ve hiçbir zaman para sıkıntısı çekmeyeceğinize delalet eder.

Rüyada böğürtlen gördüyseniz , karşınıza çok güzel fırsatların çıkacağına , hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulup iyileşeceğinize , alacağınız güzel haberlerden dolayı çok mutlu ve sevinçli olacağınıza yorulur.

Rüyasında  böğürtlen topladığını ve yediğini gören kimsenin, bu Rüyası bir evlenme sebebiyle iki aile arasında yakınlık ve dostluk kurulacağına işaretle tabir edilir.

  • Rüyada olgunlaşmış böğürtlen toplayıp yediğini gören kişi, evlenmesi sebebiyle çeyiz veya evlenme ağırlığı olarak elde edeceği para ve mala işaret olarak yorumlanır.

Rüyada böğürtlen ağacı görmek

Rüyada böğürtlen ağacı görmek , hem iyi hem de olumlu gelişmelerle karşılaşacağınıza , çok mutlu ve huzurlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada böğürtlen toplamak ne anlama gelir?

Rüyada böğürtlen topladığınızı gördüyseniz , ayaklarınızı yerden kesecek , kalbinizi çarptıracak olan güzel olaylarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada böğürtlen toplamak ve yemek

Rüyada böğürtlen toplamak ve yemek , gerçek yaşam da eğer evli değilseniz o zaman çeşitli gelişmelerle karşılaşacağınıza veya sizi ağlatacak olan bir olayla yüzleşeceğinize delalet eder.

Rüyada böğürtlen yemek nedir?

Rüyada böğürtlen yemek , gerçek yaşam da çok şanslı olacağınıza , hiçbir zaman sıkıntı çekmeyeceğinize , kazanç kapılarının açık olacağına ve her zaman mutlu olacağınıza alamet eder.

 

 

Rüyada Para Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

3 Yorum

  1. Esma kasim ayi ikibin ondokuz ruyamda pembe boğurtlen toplayip yiyiyordum ve eksiydi

  2. Rüyamda siyah böğürtlen toplayıp yiyordum hemen altında iğde vardı ama onları sonrada toplarım diyorsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu