Rüyada Süt Emmek

Rüyada Süt Emmek, Bir erkeğin Rüyasında çocuk emzirdiğini görmesi, onun sıkıntıya ve kedere düşeceğine işarettir denilmiştir.

• Rüyasında başka birinin memesinden süt emdiğini gören kişi, hapse girer, gireceğine işarettir denilmiştir. Bir grup rüya yorumcuları, başkasına süt vermeyi ve süt emmeyi iyi saymamışlardır.

Rüyada Süt Emmek Ebü Said’il Vaiz’in yorumu:

Rüyasında bir kadının memesinden süt emdiğini gören kişi, hastalanır (hastalanacağına) veya geçim (maişet) sıkıntısı çeker, çekeceğine işarettir demiştir. Rüya sahibi büyük veya küçük, kadın veya kız ne olursa olsun yorum böyledir demiştir.

• Bir kadın, kendi memesinden süt emdiğini görse, rüya sahibi kadın, kızının mirasından menfaat görür (kızının mirasını yer) şeklinde yorumlamıştır. Bir kadının memesinden süt emdiğini görmek, hayırlı bir rüya değildir.

• Bir kadının, başka bir kadının memesinden süt emdiğini fakat, süt çıkmadığını (gelmediğini) görmesi, hayır değildir.

• Rüyasında kadınlık organını emdiğini görmek, iyi sayılmıştır. Emen için mal ve menfaat, işlerin yolunda olduğuna işarettir. Ancak emilen kişi, zarar görür denilmiştir. Bu da süt çıktığı görüldüğü zamanki yorumdur. Diğer azaların yorumu da böyledir. Meme dışında diğer azalar (organlardan süt emmek, emdiğini görmek, emen için mal ve menfaat, emilen için zarara işarettir demiştir.

• Bir hayvanın memesini emdiğini görmek, hayır ve menfaattir, fakat bir kadının memesini emdiğini görmek, hayır
değildir şeklinde yorumlamıştır Ebü Said el Vaiz hazretleri.

Rüyada Öğretmen Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu