Rüyada Gardiyan Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada gardiyan görmek , rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına , bazı şeylerden çok korkacağına , büyük üzüntü yaşayıp gözyaşı dökeceğine işaret eder.

Bunun haricinde evlilik hayatınızda başarısızlıklar yaşayacağınıza , mutsuz olacağınıza , hem kötü hem de anlayışsız kişilerle karşılaşacağınıza , onlara uyarak başınızı belaya sokacağınıza ve sağlığınızdan olacağınıza delalet eder.

Yani kısacası kendi eliniz ile kendi huzurunuzu kaçıracağınıza yorulur.

Rüyada Hücreye Kapatılmak

Rüyada hücreye kapatıldığınızı gördüyseniz , şansız , üzgün ve kısmetsiz bir dönemden geçeceğinize , en büyük acıları sevdiklerinizden ve güvendiklerinizin elinden yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Hücre Görmek

Rüyada hücre gördüyseniz , gerçek yaşamda yalnız olacağınıza , toplumda soyutlanmaya delalet eder.

Bunun haricinde emekli olacağınıza , işinizi artık çocuklarınıza devredeceğinize , yılların vermiş olduğu yorgunluğu en kısa zaman içerisinde atacağınıza ve kafanızı dinleyeceğinize yorulur.

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek genel olarak uğursuzluk olarak tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin kapanacağına , işlerinizin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine işaret eder.

Bunun haricinde hem zor hem de çetin günler geçireceğine ve sağlığının bozulacağına delalet eder.

Rüyada Zindana Atılmak

Rüyada zindana atıldığınızı gördüyseniz , büyün işlerinizin alt üst olacağına , rakiplerinize yenileceğinize , kazancınızın önemli oranda düşeceğine ve hayırsız olan insanlarla karşılaşacağınıza , malınızdan mülkünüzden olacağınıza alamet eder.

  Rüyada Gaz Görmek Nedir? Neye İşaret Eder?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.