Rüyada Gardiyan Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada gardiyan görmek , rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına , bazı şeylerden çok korkacağına , büyük üzüntü yaşayıp gözyaşı dökeceğine işaret eder.

Bunun haricinde evlilik hayatınızda başarısızlıklar yaşayacağınıza , mutsuz olacağınıza , hem kötü hem de anlayışsız kişilerle karşılaşacağınıza , onlara uyarak başınızı belaya sokacağınıza ve sağlığınızdan olacağınıza delalet eder. Yani kısacası kendi eliniz ile kendi huzurunuzu kaçıracağınıza yorulur.

Rüyada Gardiyan Görmek İhya

Rüyasında gardiyan görmek, sıkıntıya işaretle tabir olunur. Gardiyanların kendisini bir hücreye kapattığını görmenin, rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi zarara uğrayacağına işaret olarak tabir olunur.

• Rüyada gardiyan görmek, bazen de zalim bir kocaya veya huysuz bir kadına da işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Hücreye Kapatılmak

Rüyada hücreye kapatıldığınızı gördüyseniz , şansız , üzgün ve kısmetsiz bir dönemden geçeceğinize , en büyük acıları sevdiklerinizden ve güvendiklerinizin elinden yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Hücre Görmek

Rüyada hücre gördüyseniz , gerçek yaşamda yalnız olacağınıza , toplumda soyutlanmaya delalet eder. Bunun haricinde emekli olacağınıza , işinizi artık çocuklarınıza devredeceğinize , yılların vermiş olduğu yorgunluğu en kısa zaman içerisinde atacağınıza ve kafanızı dinleyeceğinize yorulur.

Rüyada Hücre Görmek İhya

Rüyada görülen hücre, elem, keder ve sıkıntıya işaretle yorumlanmıştır. Bir kimsenin Rüyada bir hücreye kapatıldığını görmesi, bir yanlış işinden dolayı sıkıntıya düşeceğine işaret olarak yorumlanmıştır. Bu hücreden çıkarıldığını görmesi ise, içine düştüğü sıkıntıdan kurtulacağına işaret olarak yorumlanır denmiştir.

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek genel olarak uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin kapanacağına , işlerinizin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine işaret eder. Bunun haricinde hem zor hem de çetin günler geçireceğine ve sağlığının bozulacağına delalet eder.

Rüyada Zindana Atılmak

Rüyada zindana atıldığınızı gördüyseniz , büyün işlerinizin alt üst olacağına , rakiplerinize yenileceğinize , kazancınızın önemli oranda düşeceğine ve hayırsız olan insanlarla karşılaşacağınıza , malınızdan mülkünüzden olacağınıza alamet eder.

Rüyada Zindan Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu