Rüyada Zindan Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada zindan görmek İhya, sakıncalı ve tehlikeli işler ile yorumlanır. Rüyasında zindan gören kişi, yapacaklarını sorgulamalıdır. Rüyada görülen zindan, suç işlemek ile de tabir edilmektedir. Rüyada zindan görmek ile ilgili alimlerin dini açıklamaları şu şekildedir.

Rüyada Zindan Görmek Diyanet

  • Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada zindan görmeyi, çaresizlik ve felaket ile yorumlamıştır.
  • İbni Sirin (r.a) Rüyasında zindan gören kişi, hal ve hareketlerine dikkat etmelidir. Demiştir.
  • İmam Nablusi (r.a) Rüyada zindan görmeyi, zorunlu ayrılıklar ve bundan dolayı duyulan üzüntü ile tabir etmiştir.

Rüyada Zindan Kapısı Görmek

Rüyada zindan kapısı görmek, uyarılmak ile yorumlanır. Rüyasında zindan kapısı gören kişi, yapacağı hatalar nedeni ile uyarı alacak ve tekrarlar ise bedelini ağır ödeyecektir. Rüyada zindan kapısı görmek, pişmanlık ve yapılmadan bozulan plan ile de tabir edilir. Rüyasında zindan kapısı gören kişi, yapacağı işlerde temkinli ve tedbirli davranmalıdır.

Rüyada Zindana Atılmak

Rüyada zindana atılmak, çaresiz kalmak ile yorumlanır. Rüyasında zindana atıldığını gören kişi, sevdikleri tarafından dışlanacak ve kalp kırıklığı yaşayacak kişidir. Rüyada zindana atılan birini görmek, başkalarını yaşatılan hüzün ve kalp kırıklığı ile yorumlanır. Rüyada zindana atılmak, karşılıksız ve imkansız aşk ile de yorumlanır.

Rüyada Zindandan Kaçmak

Rüyada zindandan kaçmak, kurtulmak ve aklanmak ile yorumlanır. Rüyasında zindandan kaçan kişi, ev hayatından ve ailesinden memnun olmayan kişidir. Rüyada zindandan kaçan birine yardım etmek, aynı dertlere sahip olan kişiler ile tanışmak ve dertleşmek ile yorumlanır. Rüyasında zindandan kaçar iken yakalanan kişi, sorun ve sıkıntılarını uzun süreler çekmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Karanlık Zindan Görmek

Rüyada karanlık zindan görmek, yalnız kalmak ile tabir edilir. Rüyada karanlık zindan görmenin manası, bile isteye yalnızlığı seçmiş kişilerdir. Rüyada karanlık zindan görmek, şaşkınlık ve kararsızlık ile yapılan hatalar ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Zindana Kapatılmak

Rüyada zinadan kapatılmak, uygunsuz ve ayıp işler ile yorumlanır. Rüyasında zinadan kapatıldığını gören kişi, yasaklara ve kurallara uymayan kişidir. Rüyada zina yaptığı için zindana kapatıldığını gören kişi, yaşadığı ilişkilerin bedelini ağrı şekilde ödeyecek ve herkes tarafından dışlanacaktır.

Rüyada Zindana Girmek

Rüyada zindana girmek acele alınan kararlar ve sonu düşünülmeden yapılan işler ile yorumlanır. Rüyasında zindana girdiğini gören kişi, yapacağı işlerde aceleci olmamalıdır ve iyice düşünerek kararlar almalıdır. Rüyada zindana girmek, istenmeyen kişiler ile yapılacak uzun süreleri işleri delalet eder.

Rüyada Zindandan Çıkmak

Rüyada zindandan çıkmak, ferahlamak, rahatlamak ve aklanmak ile yorumlanır. Rüyasında zindandan çıktığını gören kişi, yaşadıklarını atlatacak ve kendine yeni bir hayat kuracaktır. Rüyada zindandan çıkan birini görmenin, özlemin ve hasretin son bulması ile tabir edilmektedir.

Rüyada Hapishane Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu