Rüyada Birini Zindanda Görmek

Rüyada Birini Zindanda Görmek, Rüyada zindan genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmadığından dolayı zindan görmek sıkıntı olarak ifade edilir. Rüyada zindan gören bir kimse sıkıntıları nedeni ile kendini bunalımda ve yalnız hissetmektedir. Rüyada zindan görmek peş peşe gelen sıkıntılı günlerin habercisidir.

Zindan karanlık ise kişi yaşamış olduğu sıkıntıları uzun bir süre daha yaşamaya devam edecektir.

Fakat eğer zindanın içi aydınlık ise bu durumda kişi sıkıntılarından yavaş yavaş kurtulmaya başlayacak ve başarıya sabrının sonunda ulaşacaktır. Rüya sahibi özgürlüğüne düşkün biri ise bu özgürlüklere sınır getirmek zorunda kalabilir.

Rüyada Zindana Kapanmak

Rüyasında zindana kapandığını gören kişi günahlarının tutsağı olmuştur. Kişi dünyevi zevkler ile sürekli meşgul olmakta ve dini ibadetleri aksatmaktadır.

Rüyada zindana kapanan kişi günlük yaşamında zevk ve eğlence düşkünü biri olabilir. Yaşamış olduğu bu hayat tarzının yanlış olduğu ve ileride bu yaşam tarzından dolayı ağır cezalar alabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Zindana Güneş Doğması

Bir kişi karanlık bir zindanda iken üzerine güneş doğması olumlu bir rüya olarak yorumlanır. Kişi yaşamış olduğu sıkıntılardan kurtulacak aynı zamanda işlemiş olduğu günahlardan dolayı pişmanlık duyarak af dileyecektir.

Rüyasında zindanda olduğu halde güneş gören kimse başarılı bir yola girecek ve geçmişte yaşamış olduğu sıkıntıları geride bırakarak çok daha iyi bir başlangıç yapacaktır.

Rüyada Zindanda Karanlıkta Kalmak

Rüyasında karanlık bir zindan içinde hapsolmuş kişi artık yaşamda pek çok şeyin anlamsız olduğunu düşünmekte ve bir amaca sahip olmadan yaşamını sürdürmektedir.

Karanlık zindanda olan kişi umudunu yitirmiş ve daha çok karamsar düşüncelere sahip olmuştur.

Kişi sıkıntılarının üzerine yeni sıkıntılar ekleyecek ve içinden çıkılmaz bir durumda hapsolacaktır.

Karanlık zindan dini olarak kişinin vicdanını ve inancını da ifade eder. Buna göre rüya sahibi inançlarını yitirmenin eşiğine gelmiş ve günahkar olmuştur.

Rüyada Engelli Çocuk Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu