Rüyada Engelli Çocuk Görmek

Rüyada Engelli Çocuk Görmek

Rüyada Engelli çocuk görmek, İnsanlar tarafından rüyalarda görülen sakatlık veya özürlülük durumu kötü bir olay olacağı diyerek yorumlanabilir.

Ancak insanların rüyalarında böyle durumlar ile karşılaşması kötülüğe değil iyiliğe doğru yorumlanır. İnsanların böyle bir rüya görmesi sonrasında müjdeli ve iyi bir haber alacağı olarak yorumlanır.

Maddi açıdan sorun ve sıkıntıda olan insanların rüyalarında bu gibi durumlar ile karşılaşması sonrasında yakın zamanda feraha ve rahatlığa ermesi diye yorumlanır.

Böyle bir durumda hayırlı haber ve müjdeler gelmesi beklenmelidir. Emek olarak insanların müjdeli kazançlar elde etmesi ve alabileceği ev gibi taşınmazlar konusunda müjdeli bir haber beklemelidir.

İnsanın Özürlü Bebeği Rüyasında Görmek Ne Demektir?

Sanıldığı gibi insanların böyle bir durum karşısında endişelenmesine hiç gerek yoktur. İnsanların böyle bir rüya görmesi ile yakın zamanda müjdeli bir haber alacağı ve bu rüyanın hayırlı işlere vesile olacağı olarak yorumlayabilir. Rüyanın yorumlanmasında insanların kötü olarak değerlendireceği durumların aslı astarı yoktur.

Rüyada karşılaşılması durumunda kendi özel hayatında hayırlı bir haber ile karşılaşacağı olarak yorumlanır. İnsanların özel hayatlarındaki sıkıntıların, maddi zorlukların ve çabaladığı işlerin yolunda gideceği ve olumlu olarak sonuçlanacağı bilinmelidir.

İnsanın Rüyasında Doğum Yapması

Genellikle genç bayanların rüyalarında özürlü veya sakat bebek doğurdukları bilinmektedir. Fakat insanların böyle bir rüya karşısında olumsuz düşüncelere kapılmaması gerekmektedir.

Rüya insanın içinde olduğu sıkıntılı bir sürecin sona ereceğine ve müjdeli haberlerin yeniden geleceğine doğru yorumlaması gerekmektedir. Özürlü veya ölü bebeğin cinsiyeti ne olursa olsun bu rüyayı gören kişi sıkıntılardan ve dertten yakın zamanda kurtuluşa ereceğini bilmelidir.

Özürlü Bebeğin Rüyada Gözükmesi

İnsanların böyle bir durumda yaşadığı hayatında diğer insanlara karşı daha sevecen ve daha çok merhametli düşüncelere kapılacağı anlamını taşımaktadır. Bunun yanında hayatındaki kazançta bereketin artacağına ve kazancının da katlanacağına doğru yorumlanmakta fayda bulunmaktadır.

İnanç esaslı olmak üzere yapılan değerlendirmede ise insanların rüyada böyle bir şey ile karşı karşıya kalması durumunda cennette olabileceğine, hedeflerinin ve hayatının yakın zamanda değişeceğine ve beklediği iyi haberlerin geleceği yönünde değerlendirilir.

 

Rüyada Baca Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Yorumlar
 1. Anoniem dedi ki:

  Rüyamda   ilk basta  eski sinif arkadaşlara  bir masada oturyoduk        ama ben dişlaniyordum  sonra eve giderken  tüm sinif arkadaslarim beni evime kadar tkip edicektiki    bir sinif arkadasim beni uyardi  ve  kactim     sonrasinda evdeyken bir adam vardi    tecavuz edecekti bana   sokundu ama ben yardim cagirdim ve kactim  herkes  yardima kosuyordu     ama kacmaya basardim  . Bu rüyanin anlami nedir ?

 2. Anonim dedi ki:

  Abimin oglu var engelli hiç konusamlyor ruyamda gordum benimle konusuyodu ama bitek ben duyuyodum başkalarına da soruyorum siz duyuyomusunuz sesini hayır diyorlardi

 3. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda Engelli bir genç ergen çocuk hastanede yatıyor ve onu ziyarete gidiyorum anlami nedir

 4. Anonim dedi ki:

  Rüyamda engeli erkek çocuk gurdum ama çok üzülüyor dum

 5. Emel ERTUNÇ dedi ki:

  Rüyamda ayaklarindan engelli bir bebeği bir başkasinin kucağinda gördüm ve üzüldüm ve ayni zamanda yerden bir miktar kar alıyorum acucuma ancak yer yer kar var tamamen kapli değil zemin karla

 6. Dilay dedi ki:

  Hamileyim ve rüyamda özürlü 17 yaşlarında erkek gördüm ne anlamı olabilir

 7. Arife dedi ki:

  Ruyamdamda engelli kuzenime pasta yediriyordum acaba bunun anlamı nedir

 8. Burak dedi ki:

  Kendim engelliyim gittiğim tedavi merkezinden bir aerkadaşı gördüm

 9. Vesile dedi ki:

  Rüyamda evimde gezen özürlü çocuklar görüyorum korkmadan onları seviyorum birsürü her odadan çıkıyorlar sonra yine yerde sürünen yetişkin adam var evimde eşime benziyor korkuyorum

 10. Anonim dedi ki:

  Rüyamda engelı kız cocugu görme yürüdügünü görmek

 11. Mehmet dedi ki:

  Bikac rüyada aynı durumla karşılaşıyorum iki farklı tanıdığım fakat ikiside yürüme aksamli bu durum ne ile yorumlanır teşekkürler

 12. Filz dedi ki:

  Rüyada gördüm özürlu bi çocuk dordumu ama Birine verip onu çöpe atın demişi sonra çok Canım armış ona geri istedim onu ordada uyandımYükleniyor...