Rüyada Ağaç Sakızı Görmek ve Toplamak Ne Demek

Rüyada ağaç sakızı görmek , hem erdemli hem de bilgin bir hareket yapacağınıza , her konuda çok başarılı olacağınız için herkes tarafından takdir göreceğinize, hayatınızdaki başarılarda artma olacağına , saygınlığınızın artacağına , manevi olarak çok rahatlayacağınıza ve mutlu birisi olacağınıza işaret eder. Evinize gelecek olan misafirler ile neşeli zamanlar geçireceğinize bol kahkahalı ve samimi bir ortam oluşacağına alamet eder.

Rüyada ağaç sakızı yapıştığını gördüyseniz , gerçek yaşam da birisi ile tanışıp bu kişinin sizin yakanızdan düşmeyeceğine , yılışık tavırlarına maruz kalacağınıza, can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağınıza ve bir dönem sonra bu tavırlardan çok sıkılıp bu kişiden kurtulmak için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra ilişkilerinizde farklılıkların olacağına da yorulur.

Rüyada Ağaç Sakızı Toplamak 

Rüyada ağaç sakızı topladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da çok güçlü birisi olacağınıza , elinizden her işin geleceğine , kendinize her konuda çok güveneceğinize, hiçbir zaman sırtınızın yere gelmeyeceğine delalet eder.

Bunun haricinde zor bir iş alıp aklınızda bu işin üstesinden geleceğinize ve her zaman başarıya ulaşacağınıza , çok paralar kazanacağınıza , lüks ve konforlu bir hayat süreceğinize işaret eder. Yani genel olarak bu rüya hem iyiye ve hayra yorumlanmaktadır.

Rüyada Sakız Görmek

Rüyada sakız görmek, çeşitli şekilde yorumlanır. Ekmek parasının zorlukla kazanılacağına işarettir. Rüyada sakız çiğnemek, sevimsiz, kötü bir işte (dedikodu gibi) bulunmaya işaretle tabir edilir. Sakız bulmak veya almak, üzüntülü bir haberle yorumlanır.

Rüyada Sakız Ağacı Görmek

Rüyada sakız ağacı görmek, uzun ömre işarettir. Bazen de sakız ağacı görmek, gamsızlığa, vurdum duymazlığa işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Sakız Kabağı Görmek

Rüyasında sakız kabağı görmek, güzel bir söz duyacağınıza (işiteceğinize) veya bir kadının size meyledeceğine işaretle tabir olunur. Bazı yorumculara göre, rüyada sakız kabağı görmek, beklenmedik bir haber almaya ve üzülmeye işarettir.

Bazı yorumcular, rüyada mevsiminde yeşil sakız kabağı görmeyi, iyi saymışlardır mal mülk ve zenginliğe yorumlamışlardır.

Rüyada Rüya Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Ben rüyamda bi hocanin babasinin öldüğünü gördüm bizim köylü bi başkası cenazede daha bes tane cenaze var hoca dedi dayanabilcenmi hoca da dayaniriz dedi ve sonra defin etmeye giderlerken bizde mezarlığa gidiyoruz o arada bugday topluyoruz süt sakızı topladık cenaze geldi gördük bi salona girdik oyun falan oynandı orda şaşırdım uyandım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu