A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Ağaç Sakızı Görmek ve Toplamak Ne Demek

Rüyada ağaç sakızı görmek , hem erdemli hem de bilgin bir hareket yapacağınıza , her konuda çok başarılı olacağınız için herkes tarafından takdir göreceğinize,

hayatınızdaki başarılarda artma olacağına , saygınlığınızın artacağına , manevi olarak çok rahatlayacağınıza ve mutlu birisi olacağınıza işaret eder.

Evinize gelecek olan misafirler ile neşeli zamanlar geçireceğinize bol kahkahalı ve samimi bir ortam oluşacağına alamet eder.

Rüyada ağaç sakızı yapıştığını gördüyseniz , gerçek yaşam da birisi ile tanışıp bu kişinin sizin yakanızdan düşmeyeceğine , yılışık tavırlarına maruz kalacağınıza,

can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağınıza ve bir dönem sonra bu tavırlardan çok sıkılıp bu kişiden kurtulmak için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra ilişkilerinizde farklılıkların olacağına da yorulur.

Rüyada Ağaç Sakızı Toplamak 

Rüyada ağaç sakızı topladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da çok güçlü birisi olacağınıza , elinizden her işin geleceğine , kendinize her konuda çok güveneceğinize, hiçbir zaman sırtınızın yere gelmeyeceğine delalet eder.

Bunun haricinde zor bir iş alıp aklınızda bu işin üstesinden geleceğinize ve her zaman başarıya ulaşacağınıza , çok paralar kazanacağınıza , lüks ve konforlu bir hayat süreceğinize işaret eder.

Yani genel olarak bu rüya hem iyiye ve hayra yorumlanmaktadır.

Bir Yorum

  1. Ben rüyamda bi hocanin babasinin öldüğünü gördüm bizim köylü bi başkası cenazede daha bes tane cenaze var hoca dedi dayanabilcenmi hoca da dayaniriz dedi ve sonra defin etmeye giderlerken bizde mezarlığa gidiyoruz o arada bugday topluyoruz süt sakızı topladık cenaze geldi gördük bi salona girdik oyun falan oynandı orda şaşırdım uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu