G Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Gardırop Görmek

Rüyada Gardırop Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada gardırop görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaz. Uğursuzluk olarak yorumlanır. Hane içerisinde tatsız olayların yaşanacağına , huzursuzlukların olacağına , fikir ayrılıkları yüzünden kavgaların çıkacağına ve ağız dalaşına delalet eder.

Bunun haricinde iş konusunda veriminizin ve performansınızın düşmesinden dolayı maddi olarak büyük güç kaybı yaşayacağınıza , bu yüzden gelirinizde bir düşüş olacağına , temel ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak hale geleceğinize , kısmet ve gelir kapılarının kapanacağına işaret eder.

Rüyanızda içi dolu bir dolap görmeniz, işlerinizin iyiye gideceğine işarettir.

  • Rüyada boş dolap görmek, yoksulluğa, muhtaç duruma düşeceğinize işaretle tabir olunur.

Rüyasında gardırop görmek, evini başka bir yere taşıyacağına işaret eder, şeklinde yorumlanır.

• Gardırop görmek, bazen de rüyayı gören kimsenin evine, hanımına ve dükkanına da işarettir şeklinde tabir edilir.

• Rüyada gardırop görmek, bekâr kimse için evlenmeye işaret, fakir bir kimse görürse, fakirlikten kurtulup zenginliğe kavuşacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada Gardırop Düzeltmek

Rüyada gardırop düzelttiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir konu üzerindeki fikrinizi değiştireceğinize , iş hayatında hangi alana yönelmeliyim,

hangi alanda daha yetenekli olurum ve hangi işi yaparsam doğru olur gibi belirsizliklerden kurtulacağınıza ve kesin bir karar verip o yolda ilerleyeceğinize alamet eder.

Rüyada Gardırop Yerleştirmek

Rüyada gardırop yerleştirdiğinizi gördüyseniz , hayatınızla ilgili önemli ve geleceğinizi de etkileyecek bir iş yapacağınıza , kafanızda olan planı gerçekleştirmek için harekete geçeceğinize yorulur.

Rüyada Yeni Gardırop Görmek Ne Demek?

Rüyada yeni gardırop görmek , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da evli değilse yakın zaman içerisinde çok mutlu olacağı bir evlilik yapacağına , huzur bulacağına , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Eski Gardırop Görmek

Rüyada eski gardırop gördüyseniz , yapacağınız bir işte bildiğiniz yoldan gideceğinize , başarısız olup daha sonra temkinlik adımlar atarak bu sefer şanslı olacağınıza işaret eder.

Rüyada Adaçayı Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu