Rüyada Ev Görmek İslami

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmenin bir kaç tane tabiri bulunur. İlk olarak rüyada görülen evin temiz, yeni ve güzel olması kişinin temiz kalbine iyi niyetlerine ve güzel ahlakına tabir edilir.

Aynı zamanda hayatının her daim güzel ve refah içerisinde geçeceğine yorumlanır. Tüm dilekleri gerçek olur ve gönlünce bir hayat yaşar.

Geniş ve büyük bir ev gören kişi için mutluluğun ve başarının artacağı anlamına gelir. Refahlık ve huzuru çağrıştırır.

Evin yüksekte olması kişinin yükseleceğine, evin yeşillikler içinde olması rüyayı gören kişinin muradını gerçekleşmesine tabir edilir.

Rüyada Eski ve Kötü Ev Görmek

Rüyada görülen eski, yıkık bir ev kötü bir olayın habercisi olabilir. Hastalığa, maddi kayıplara veya ayrılıklara delalet eder.

Harap olmuş bir ev hüzünlü ve mutsuz bir şekilde gelişecek bazı olayların habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Ev Görmenin Diğer Anlamı

Ev görmek bazen de kişinin ahiret hayatına yorumlanır. Geniş ve ferah ev ibadetlerinin yerine getirdiğine manevi anlamda yükseldiğine yorumlanırken, dar ve eski harabe bir ev görmek kişinin çok fazla günah işlediğine ve günahlarından tövbe etmesi gerektiğine işaret eder.

Bir erkek tanımadığı bir evi rüyasında görür ise bu kişinin o evden biri ile evleneceği anlamına gelir. Hayırlara ve nimetlere yorumlanan bir rüyadır.

Eğer rüyayı gören kadın veya erkek evli ise eşi ile birlikte hayırlı ve kısmetli günler geçirecek ve mutlu bir evliliğe sahip olacak manasını taşır. Ev gören kişi günahkar ise tövbe istiğfar eder.

Ev aynı zamanda akrabadan gelebilecek bir mirasa veya maddi bir yardıma işaret eder.

Rüyada yeni bir eve taşınmak çok sevindirici gelişmelerin olacağına tabir edilir. Rızkının bolluğuna, bereketine aynı zamanda evlat sahibi olmaya işaret eder.

  Rüyada Et Görmek ve Yemek Ne Demektir?
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Ev Görmek İslami

  1. Ruyamda karmasik sekilde bir evden diger eve tadiniyordum evi temizlemeye cabaliyprdum iki tane ogrenci kiza ikramda bulunuyordum yine tekrar esyalari diger eve tasiyordum bir turlu temizlenmiyordu cok esya vardi

  2. Ben rüyamda çok merdiven çıkıyordum çıktıkça yukseliyordum ve çok büyük temiz ferah bir eve girdim ve evin içinde gezinmeye başladım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.