Rüyada Erkek Çocuğuna Sarılmak

Rüyada Erkek Çocuğuna Sarılmak Hikmeti Nedir? Neye İşarettir?

Rüyada erkek çocuğuna sarılmak, gerçek yaşam da yapmış olduğunuz hatalardan dolayı itibarınızı kaybedeceğinize , emek vererek çok çalışıp daha sonra beklemiş olduğunuz maddi kazanca, çekmiş olduğunuz sıkıntıları bir kenarı bırakıp önünüze bakacağınıza , huzura kavuşacağınıza ve çevrenizdeki insanların yardımı ile çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre size maddi külfeti olan arkadaşlarınızdan uzak durmanız gerektiğine , başarısızlıklarınızın ardından gelecek olan bir başarıya , bol şanslara yorulur.

Bunun haricinde hayatınızı olumlu bir şekilde etkileyecek olan müşteri haberlerine ve vermiş olduğunuz uğraşların meyvelerini en sonunda yiyeceğinize yorulur.

Olumsuz bir şekilde bakarsak , iş yaşantınızda bazı olumsuz olaylarla karşılaşacağınıza , üzüntülü günler yaşayacağınıza, sağlığınızın kötüye doğru gideceğine , yakın çevrenizde fenalıklar göreceğinize ve kendinizi karmaşık olayların içerisinde bulacağınıza alamet eder.

Fakat çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulup hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç yapacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişinin yeni kararlar alacağına , alacağı bu yeni kararlardan dolayı hayatının değişeceğine , dostlarıyla beraber güzel muhabbetler edip mutlu günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada erkek çocuğunu sarıldığınızı ve sonrasında ağladığınızı gördüyseniz , zalim olan insanlardan kötülükler göreceğinize, yapmış olduğunuz yanlışlardan sonra beklemiş olduğunuz mutluluğa kavuşacağınıza ve zahmetsiz bir şekilde kazanacağınız temiz bir rızka alamet eder.

 

Rüyada Ağlayan Birini Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu