Rüyada Kısmet Görmek Ne Demek? İslami Anlamı

Rüyada kısmet görmek , rüya sahibinin iş konusunda karşısına sürekli olarak yeni fırsatların çıkacağına , başına olumlu şeylerin geleceğine ve eğer bu fırsatları değerlendirirse bol kazanç elde edip , meslek hayatında yükseleceğine işaret eder.

Bunun haricinde hayırlı olan işlere girip bu işlerde çok başarılı olacağınıza , hem azimli hem de istekli çalışıp mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize , uzun yıllar boyunca emek vererek çalışmış olduğunuz kazancı alacağınıza , hem lüks hem de konfor içerisinde bir yaşam süreceğinize yorulur. Yani bu rüya hem olumlu hem de hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüyada Kendi Kısmetinin Açıldığını Görmek

Rüyada kendi kısmetinizin açıldığını gördüyseniz , olumsuz şeylerle karşı karşıya geleceğinize , başınıza sürekli olarak bir bela geleceğine , hem şansız hem de uğursuz olacağınıza ve beklemiş olduğunuz şeylerin karşınıza çıkıp olumsuz bir şekilde değerlendireceğinize alamet eder.

Bunun haricinde , iş konusunda şansızlıklar yaşayacağınıza , kazancınızın azalacağına ve derdinizin artacağına işaret eder. Yani kısacası bu rüya kişi için pek hayırlı değildir.

Rüyada Kısmetinin Kapandığını Görmek

Rüyada kısmetinizin kapandığını gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olarak büyük sorunlarla karşılaşacağınıza , sıkıntılar yüzünden canınızın çok sıkkın olacağına , güvenmiş olduğunuz dağlara kar yağacağına yorulur. Fakat kişi bu durumdan kurtulmak için elinden geleni yapacağına ve en kısa zaman içinde çıkış yolunu bulacağına delalet eder.

Rüyada Lavanta Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. selam ben bi siy sorucam surekli ruya goruyorum ancak orada kismetim acilacaq derler yakinda hakikatek kismetim acilacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu