Rüyada Ölen Kimsenin Sizi Öpmesi

Rüyada ölünün öpmesi içinde bulunduğunuz kötü durumun düzeleceğine işaret eder. Ölü bir insanın diri birisini öpmesi rüya sahibinin bir şeye yemin ettiğini ve sözünü tutacağı anlamına gelir.

Ayrıca çevresinde bulunan birisinin maddi açıdan insanlara zarar verdiğini ve bu kişiden uzak durması gerektiği konusunda adeta uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada ölmüş bir insan tarafından öpüldüğünüzü görmüşseniz, dikkatli hareket etmeniz konusunda size uyarı veren bir rüyadır.

Başka bir rüya yorumuna göre ise, ölü biri tarafından öpülmek,  içinde bulunduğunuz sıkıntıların devam edeceğine ve sağlık açısından sorunların ortaya çıkabileceğine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında ölmüş birisinin elini öpmek genel olarak yaşamınız boyunca huzur bulacağınız, zorluklar karşısında kolaylığın yanınızda olacağına işaret olup, bütün maddi kazanlarınızı kolay elde edeceğinize, helal yoldan kazanacağınız paraya işarettir.

Başka rüya tabiri kitaplarında olumsuz yorum olarak şöyle belirtilir. Rüyada ölmüş birisinin elini öpmek insanların gözünden düşmeye, değer ve itibar kaybetmeye, kötü duruma düşmeye ve dertlerin yakanızı bırakmayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek Ne Demek?

Rüyada elini öptüğünüz insana hayır duası edeceğimiz manasına gelir. Şayet gördüğünüz ölen insanı yakından tanıyorsanız hiç ummadığınız bir yerden aniden elinize mal, mülk ve para geçeceği manasına gelir.

Eğer tanımış olduğunuz ölü kişi sizi öpmüşse, o halde ölmüş kişiye araba olan birisinin iyi haberleri alınır. Rüyada ölen bir insanı yanaklarından öptüğünü görmek ise yaşamınızda sevilen bir insan olduğunuz manasına gelir.

Rüyada El Öpmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Rüyamda vefat eden yengemin elini öptüm sonra oda benim elimi öpmeye çaliştı

  2. ruyamda olumus bir qonşumu hasdayken gördüm elimi verdim hal ehval sordum sonra benim yanağımdan berik öpdü olen adam kadindi lutfen bana bir cevab sikintidayim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu