Rüyada El Öpmek Ne Demek Anlamı Nedir?

İnsanın rüyasında el öptüğünü görmesi durumunda hayırlı bir çocuk sahibi olacağı yönünde yorumlanır. Bunun yanında hayatı boyunca hayırlı ve olumlu işler ile hayatını geçireceği anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin iş ve özel hayatında çok saygılı ve efendi olmasından dolayı çok kişinin takdir ettiği anlamına gelir. Çevresine karşı çok olumlu bir duruşun olduğunu ve itibarının artacağı anlamına gelir. insanın rüyasında annesinin elini öptüğünü görmesi ise çevresinde darlık içerisinde olan bir insana yardım edeceği anlamına gelir.

İnsanın rüyasında babasının elini öpmesi durumunda ise iş hayatında çok olumlu haberlerin kısa bir zaman içerisinde geleceğine ve büyük kazançlar elde edileceği yönünde değerlendirmeler yapılır.

Bunun yanında insanın öz veya üvey kardeşinin elini öpmesini görmesi durumunda ise yaşamış olduğu darlıktan ve sıkıntıdan yakın bir zaman da kurtulacağına ve özellikle maddi açıdan büyük bir kazanç elde edeceği anlamına gelir.

İnsanın rüyada birisinin elini öptüğünü görmesi durumunda çok takdirle karşılanan bir insan profili çizdiğine ve olumlu olayların hayatında her daim olacağı yönünde değerlendirmeler yapılır.

İnsanın rüyasında birisinin elini öptüğünü görmesi ise kısmetinin açılacağına ve huzurlu bir yuva kuracağı anlamına gelir.

Rüyada Baba ve Annenin Ellerini Öpmek

Bu rüyayı gören kişi ise aile hayatında çok olumlu olayların meydana geleceğine ve ailesi ile sağlam bir aile bağı kuracağı yönünde değerlendirilir.

Bunun yanında anne ve babadan hayrı duası almak ve onlar tarafından yapılan bu dua karşılığında güçlü ve kuvvetli olacağına, olumsuz durumlardan etkilenmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kirli Bir Eli Öptüğünü Görmek

Bu gibi bir durumlar karşılaşacak olan kişi maddi açıdan yakın bir zamanda darlık içerisine gireceğine ve ekonomik olarak olumsuz olayların yakında meydana geleceğine yönünde değerlendirilir.Bununla birlikte sıkıntılı günlerin yakında ortaya çıkacağı olarak yorumlanır.

6 Comments

  1. Naz 9 Eylül 2017
  2. Anonim 3 Aralık 2017
    • nurten 27 Ocak 2018
  3. Beg 12 Ocak 2018
  4. Anonim 1 Haziran 2018
  5. dilek 20 Ağustos 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!