Rüyada El Öpmek

Rüyada El Öpmek, İnsanın rüyasında el öptüğünü görmesi durumunda hayırlı bir çocuk sahibi olacağı yönünde yorumlanır. Bunun yanında hayatı boyunca hayırlı ve olumlu işler ile hayatını geçireceği anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin iş ve özel hayatında çok saygılı ve efendi olmasından dolayı çok kişinin takdir ettiği anlamına gelir. Çevresine karşı çok olumlu bir duruşun olduğunu ve itibarının artacağı anlamına gelir. insanın rüyasında annesinin elini öptüğünü görmesi ise çevresinde darlık içerisinde olan bir insana yardım edeceği anlamına gelir.

İnsanın rüyasında babasının elini öpmesi durumunda ise iş hayatında çok olumlu haberlerin kısa bir zaman içerisinde geleceğine ve büyük kazançlar elde edileceği yönünde değerlendirmeler yapılır.

Bunun yanında insanın öz veya üvey kardeşinin elini öpmesini görmesi durumunda ise yaşamış olduğu darlıktan ve sıkıntıdan yakın bir zaman da kurtulacağına ve özellikle maddi açıdan büyük bir kazanç elde edeceği anlamına gelir.

İnsanın rüyada birisinin elini öptüğünü görmesi durumunda çok takdirle karşılanan bir insan profili çizdiğine ve olumlu olayların hayatında her daim olacağı yönünde değerlendirmeler yapılır.

İnsanın rüyasında birisinin elini öptüğünü görmesi ise kısmetinin açılacağına ve huzurlu bir yuva kuracağı anlamına gelir.

Rüyada El Öpmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada el öpmek ihya

Rüyada el öpmek ihya, yakın zaman içerisinde çevrenizde bulunan insanlardan tarafından saygınlık ve itibar göreceğinize , girmiş olduğunuz işlerde çok başarılı olacağınıza , başarılarınızdan dolayı itibar sahibi olup herkes tarafından tanınan biri haline geleceğinize işaret eder.

Daha önce hiç görmediğiniz birisinin elini öptüğünüzü gördüyseniz , çevreniz tarafından çok sevilen birisi olduğunuza ve büyük bir saygı gördüğünüze işaret eder.

Eğer ölmüş birisinin elini öptüğünüzü gördüyseniz , herkes tarafından takdir edileceğinize ve büyük bir saygınlık göreceğinize yorulur.

Rüyada Baba ve Annenin Ellerini Öpmek

Bu rüyayı gören kişi ise aile hayatında çok olumlu olayların meydana geleceğine ve ailesi ile sağlam bir aile bağı kuracağı yönünde değerlendirilir.

Bunun yanında anne ve babadan hayrı duası almak ve onlar tarafından yapılan bu dua karşılığında güçlü ve kuvvetli olacağına, olumsuz durumlardan etkilenmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada hem annenin hem de babanın elini öpmek , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da anne ve babasına çok düşkün olduğuna , hayırlı ve aynı zaman da iyi niyetli bir evlat olduğuna delalet eder.

Rüyada Kirli Bir Eli Öptüğünü Görmek

Bu gibi bir durumlar karşılaşacak olan kişi maddi açıdan yakın bir zamanda darlık içerisine gireceğine ve ekonomik olarak olumsuz olayların yakında meydana geleceğine yönünde değerlendirilir. Bununla birlikte sıkıntılı günlerin yakında ortaya çıkacağı olarak yorumlanır.

Rüyada Eşinin Elini Öpmek

Rüyada eşinizin elini öptüğünüzü gördüyseniz , aile içerisinde hem huzur hem de mutluluğun olacağına , hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınıza ve ailenizle beraber mutlu mesut bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyada sevgilinin elini öpmek , gerçek yaşam da sevgilinize çok aşık olduğunuza , onu mutlu etmek için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Hemşire Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

6 Yorum

  1. Bende ruyamda sira sira dizilmis yasli insanlarin elini õpūyordum hayirlara vesile olsun nedemek acaba

    1. ruyamda sevdıgım benım annemın elını optu sevgı ve ıcten samımıydı anlamını yazarmısınız lutfen

  2. Uzun yıllar babamla konuşmuyoruz az önce rüyamda gördüm birinin düğününde içerden sahneye geliyor herkes elini öptü sıra bana gelince çok kızgın bir ifadeyle tekrar tekrar opturdu 3 kez optugumu hatirliyorum va uyandim hemen arastirmaya basladim çok etkilendim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu