Rüyada Dul Kadını Hamile Görmek İslami Tabiri

Rüyada Dul Kadını Hamile Görmek

Rüyada dul kadını hamile görmek , arkadaşlarınızla sıkı muhabbet edeceğinize , yakın zaman içerisinde hayırlı gelişmeler öğreneceğinize , basit bir şekilde ganimet kazanacağınıza , anlayışlı akrabalara , fakirlikten çıkıp ferahlığa kavuşacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra sorumluluklarınızdan dolayı mağdur olacağınıza , korkularınızın gerçek olacağına , parasal anlamda zarara uğrayacağınıza , yakın bir arkadaşınızdan kötülük göreceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , ümitsizlikten sonra kazanacağınız ferah bir yaşama , vermiş olduğunuz uğraşların sonucunda başarıya ulaşacağınıza ve çekmiş olduğunuz problemlerden kurtulup huzurlu bir hayat süreceğinize yorulur.

Rüyada dul bir kadını gebe olarak gördüyseniz , mağlubiyetten sonra kazanmış olduğunuz mutluluğa , yakınlarınızdan destek olarak rahatlığa kavuşacağınıza ,

çekmiş olduğunuz sıkıntılardan , dertlerden kurtulup feraha ereceğinize ve servete kavuşacağınıza alamet eder.

Bunun haricinde ümit etmiş olduğunuz berekete , yakınlarınızdan destek olarak ümit etmiş olduğunuz servete ulaşacağınıza ve sıkıntılardan kurtulup zenginliğe kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada dul olan bir kadını gebe olarak görme , zorlukları aşarak en sonunda rahata kavuşacağınıza , sorunların üstesinden gelerek dimdik ayakta duracağınıza , sıkıntı ile büyük mülkler kazanacağınıza ve bir yerden hayırlı bir bilgi alacağınıza delalet eder.

Rüyada dul kadının gebe olduğunu gördüyseniz , zorluklardan kurtulup rahata kavuşacağınıza , mağlubiyetten sonra beklemiş olduğunuz şansa , temiz bir rızka ve servete alamet eder.

  Rüyada hamur görmek ne demek islami
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada Dul Kadını Hamile Görmek İslami Tabiri

  1. Ben rüyamda kendimi hamile gordum ve doğum yapmaya çalışıyordum doğum cabuk olsun diye hine vuruyordulsr

  2. Ben rüyamda kendimi hamile gordum ve doğum yapmaya çalışıyordum doğum cabuk olsun diye hine vuruyordulsr

  3. Ben eşimden boşandım dün gece rüyamda kendimi hamile olarak gördüm iki katlı ev aşağıda da hamile kadın var yukarıda da ben varım doğum Hanım gelmiş Yanımda da birisi var güya ben kendimi doğuma hazırlıyorum yanımdaki bir genç kız vardı yanımda dedim ona çaydanlıkla su verdim ona bunu ısıt dedim ben de kendimi doğuma hazırladım yattığım yere ama bir türlü duramadım aşağıdaki bayan çığlıklarla doğurmak istiyor Onu da o da ne oldu bilmiyorum ama onun çığlıkları yeri göğü inletiyor du

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.