Rüyada Dul Kadını Hamile Görmek İslami Tabiri

Rüyada dul kadını hamile görmek , arkadaşlarınızla sıkı muhabbet edeceğinize , yakın zaman içerisinde hayırlı gelişmeler öğreneceğinize , basit bir şekilde ganimet kazanacağınıza , anlayışlı akrabalara , fakirlikten çıkıp ferahlığa kavuşacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra sorumluluklarınızdan dolayı mağdur olacağınıza , korkularınızın gerçek olacağına , parasal anlamda zarara uğrayacağınıza , yakın bir arkadaşınızdan kötülük göreceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , ümitsizlikten sonra kazanacağınız ferah bir yaşama , vermiş olduğunuz uğraşların sonucunda başarıya ulaşacağınıza ve çekmiş olduğunuz problemlerden kurtulup huzurlu bir hayat süreceğinize yorulur.

Rüyada dul bir kadını gebe olarak gördüyseniz , mağlubiyetten sonra kazanmış olduğunuz mutluluğa , yakınlarınızdan destek olarak rahatlığa kavuşacağınıza ,

çekmiş olduğunuz sıkıntılardan , dertlerden kurtulup feraha ereceğinize ve servete kavuşacağınıza alamet eder.

Bunun haricinde ümit etmiş olduğunuz berekete , yakınlarınızdan destek olarak ümit etmiş olduğunuz servete ulaşacağınıza ve sıkıntılardan kurtulup zenginliğe kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada dul olan bir kadını gebe olarak görme , zorlukları aşarak en sonunda rahata kavuşacağınıza , sorunların üstesinden gelerek dimdik ayakta duracağınıza , sıkıntı ile büyük mülkler kazanacağınıza ve bir yerden hayırlı bir bilgi alacağınıza delalet eder.

Rüyada dul kadının gebe olduğunu gördüyseniz , zorluklardan kurtulup rahata kavuşacağınıza , mağlubiyetten sonra beklemiş olduğunuz şansa , temiz bir rızka ve servete alamet eder.

4 Comments

  1. Melek 30 Aralık 2017
  2. Anonim 19 Ocak 2019
  3. Maysa 19 Ocak 2019
  4. Anonim 16 Mayıs 2019

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!