Rüyada Zabıta Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada zabıta görmek , rüya sahibinin hiçbir insanın cesaret bile edemeyeceği ve denemeyeceği işlere gireceğine , bu gireceği işlerde ise çok başarılı olup büyük kazançlar elde edeceğine yorulur. Bunun yanı sıra eş , dost ve akrabalarınız ile yapacağınız bir işten dolayı çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağınıza ve bu sorunlar ileride tartışmaya ve kavgaya dönüşeceğine alamet eder.

Rüyada Zabıta Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zabıta olduğunuzu gördüyseniz , sivil toplum kuruluşunda bir işe gireceğinize ve bu işte çok başarılı olacağınıza işaret eder. Bunun haricinde çok çalışkan olup uzmanlık kazanacağınıza , ilgili alanlarda adınızı çok duyuracağınıza ve akıl danışmak için birçok kişinin size geleceğine yorulur.

Rüyada Zabıtadan Kaçmak

Rüyada zabıtadan kaçtığınızı gördüyseniz , çok isteyerek yapacağınız bir işten dolayı büyük zarara uğrayacağınıza fakat bu işten kazanacağınız tecrübe ile yeni işlere girip , o işlerde daha başarılı olacağınıza delalet eder.

Rüyada Zabıtadan Ceza Yemek

Rüyada bir zabıtadan ceza yediğinizi gördüyseniz , uzun uğraşlarınızın sonucunda girmiş olduğunuz işten ortak bulmaya çalıştığınıza fakat bulamayıp tek başınıza çabalayacağınıza , bu sayede büyük başarılara imza atacağınıza işaret eder.

Rüyada akrabanızı zabıta olarak gördüyseniz , gerçek yaşamda kazanmış olduğunuz başarılar sayesinde aile bireylerinizin sizin adınızı kullanarak birçok iş yapacağına ve bu işlerden büyük kazançlar elde edeceklerine yorulur.

Rüyada Zafer Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu