Rüyada Su İçmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada su içmenin anlamı mutlu ve huzurlu bir yaşam demektir. Bununla birlikte su saf ve temizlik anlamına da geldiği için rüyada su içmek olumlu yönde yorumlanır. Rüyada su içenlerin içlerinde iyilik olduğu ve her zaman diğer insanlara yardım etmek istedikleri anlamını da taşır.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyasında çeşmeden su içtiğini görenlerin hayatına bereket gelir. Özellikle maddi anlamda beklenmedik paraya işarettir. Borçlu olanlar borçlarını kısa sürede öder. Başkasına borç verenler ise paralarını hemen alır. Maddi rahatlama ve refah anlamına gelen çeşmeden su içmek mutluluk verici olayların da habercisidir.

Rüyada Kana Kana Su İçmek

ruyada kana kana su icmek

Rüyada çok fazla su içmek gelecek yardımları gösterir. Rüya sahibinin zorlu bir durumda olduğu fakat yardımına birçok insanın koşacağı anlamına gelir. Bu yardımlar hem maddi hem de manevi olabilir. Rüyasında su içenlerin ailelerinde de muhteşem değişimler yaşanır. Bebek haberi bekleyenler haberi alır. Sağlık açısından da huzur dolu bir yaşam anlamına gelir.

Rüyada Çok Su İçmek

Rüyasında fazla su içtiğini görenler hayatlarında çok çalıştığı anlamını çıkarmalıdır. Çok çalışanların emeklerinin karşılıklarına kavuşacağına ve bu emekler sonucunda diledikleri bereketli hayata da sahip olacaklarına işaret eder. Ayrıca bol su içmek bolluk ve bereket anlamına da gelir. Rüya sahibi oldukça bereketli bir döneme girer.

Rüyada salatalık görmek ile ilgili bilgilere de bakabilirsiniz.

Rüyada Soğuk Su İçmek

Rüyada içilen suyun soğuk olması farklı rüya yorumcuları tarafından farklı yorumlanır. İçilen suyun kabındaki değişikliklere göre rüyanın da anlamı farklılaşır. Şişeden içilen su güzel bir çocuk müjdesi anlamına gelir. Rüya sahibi bebek haberi alır. Bunun yanı sıra kirli kaptan su içilmesi bazı üzücü haberlere işarettir.

Rüyada Buzlu Su İçtiğini Görmek

Rüyada buzlu su içtiğini görmek, rüyayı gören kimsenin birtakım dostları ile arasına mahsus hudut koyacağına, sosyal hayatından tamamıyla uzaklaşacağına, yalnız kalmak isteyeceğine, yenir yaşantıya sahip olmak için elinden geleni yapacağına, tamamıyla yalnız bir hayata sahip olmak isteyeceğine işarettir.

Rüyada Buzlu Su İçmek ve Hasta Olmak

Rüyada buzlu su içmek ve hasta olmak rüyayı gören bireyin hayatından uzaklaştırdığı birtakım kişileri özleyeceğine ve o kişileri hayatından çıkardığı için büyük üzüntü duyacağına, yalnız kalmanın ön görü ettiği kadar neşeli ve neşeli olmayacağına delalettir. Bu düş bunun yanı sıra sezgisel bir düş dahi olur. Yani düş sahibinin reel yaşamda dahi hastalanacağını hissetmesini simgeleyen bir düş olur. Bu sebeple düş sahibinin sağlığına dikkat etmesini işaret eder.

Rüyada Şişeden Su İçmek

Rüyasında suyu şişeden içenlerin çocuk hayali gerçekleşir. Özellikle uzun süredir anne ve baba olmak isteyenler rüyasında şişeden su içtiğini gördükten sonra isteklerinin de yerine geldiğini görür. Şişeden su içmek hem erkek hem de kız çocuğu anlamını taşıyabilir. Güzel çocuk haberleri ile birlikte bereketli bir döneme de işaret eder.

Rüyada Su İçmek İhya

ruyada su icme ihya

Rüyada su içilmesi sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam demektir. Sağlığın her zaman yerinde olacağına ve rüya sahibinin önünde güzel yılların olduğuna işaret eder. Rüyasında su içenler hayatları boyunca hep iyilikler yapacağını da gösterir. Bu iyiliklerin her birinin karşılığının bulacağına da işaret eder.

Rüyada Tatlı Su İçmek

İbn-i Sirin’e göre; tatlı su içtiğinin görülmesi mutluluk verici haberlerin kapıda olduğunu gösterir. Başarı, para ve sağlık anlamını taşır. Rüya sahibinin hayatında parlak bir dönemin başladığını gösterir. Rüyada tatlı suyu birden içme ise kısa sürede güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Her zaman geleceğin parlak ve aydınlık olması manasına da gelir.

Rüyada Cam Bardaktan Su İçmek

Rüyada bardaktan su içenler sıkıntıları atlattığını ve yerine güzel günlerin geldiğini görür.  Bardaktan su içilmesinin diğer bir anlamı ise kısmetlerin büyük bir sabır sonucunda geleceği ve beklenen güzelliklerin tek tek olacağı anlamına gelir. Cam bardaktan su içilmesi hayatta şeffaf olduğuna ve rüya sahibinin açık sözlü olduğu anlamını taşır.

Rüyada Sıcak Su İçmek

Rüyada sıcak su içilmesi bazı kötü haberlerin geleceğine fakat kötü haberler sonucunda yine güzelliklerin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında çok fazla emek verdiğini gösterir. Verilen emeklerin karşılık bulacağına ve başarıların da artacağına delalet eder. Rüyada su içmek diğer bir yorumu ise küçük hastalıkların olacağıdır. Fakat bu hastalıkların hemen atlatılacağını gösterir. Sıcak su ile şifa bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu