Rüyada Diz Görmek

Rüyada Diz Görmek, Rüyada görülen diz veya dizler, kişinin işlerindeki hareket ve davranışlara işaret eder. Rüyada diz veya dizlerdeki görülen iyi ve kötü durum bu sembollere işaretle yorumlanır.

• Kişinin Rüyada dizini veya dizlerini şiş görmesi, Rüya sahibi kişi, ailesinin geçimini ve rızkını kazanırken ve bunları temin etmeye çalışırken ve maksadına, istek ve arzusuna ulaşırken çok zahmet ve meşakkat çekeceğine, çok zorluklarla karşılaşacağına işarettir.

• Rüyasında dizini veya dizlerini yaralı ve çıban çıkmış görmek, Rüya sahibinin işinde ve işlerinde, çalışmasında ve gayretinde tembel ve isteksiz davranacağına veya davrandığına işarettir.

• Rüyasında dizini veya dizlerini çok zayıf ve halsiz, güçsüz ve dermansız olduğunu görmek, ailesinin geçiminde, rızık ve maişetinde darlığa ve sıkıntıya işaret eder.

• Rüyada kişinin dizlerini küçülmüş (zayıf ve cılız) görmesi, geçiminin darlığına, sermayesinin (parasının) ve malının kıtlığına (azlığına) işarettir.

• Rüyasında dizinin kırıldığını veya yerinden ayrıldığını veya dizinden kan aktığını veya yaralandığını görmenin, kişinin hareketsizliğine, tembelliğine ve bıkkınlığına işaret eder.

Rüyada Genç Delikanlı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu