Rüyada Genç Delikanlı Görmek

Rüyada Delikanlı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında genç ve yiğit bir delikanlı gören kimsenin bu Rüyası, düşmana veya düşmanlara galip (üstün) geleceğine işaretle yorumlanır.

• Rüyada delikanlı bir genci görmek, iyi bir haber, sevinçli bir habere işarettir, şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Genç Delikanlı Görmek Ebu Saîd-il Vâiz’in yorumu:

Rüyada delikanlı görmek, düşmana işaret eder şeklinde yorumlamıştır. Rüyada görülen delikanlı beyaz tenli biri ise, gizli bir düşmana işarettir. Esmer (siyah) tenli biri ise, zengin bir düşmana işarettir. Sarı tenli ise, ihtiyar bir düşmana işarettir.

• Rüyasında bir delikanlının arkasından gittiğini gören kişinin bu Rüyası onun düşmanına veya düşmanlarına galip (üstün) geleceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Bazı Rüya yorumcuları arasında Rüyasında (delikanlı olduğunu görmek) Rüyasının tabir ve yorumunda görüş ve yorum ayrılığı vardır.

• Bazılarının yorumuna göre: Rüyada kendisini delikanlı olmuş görmek, Rüya sahibi sevinç ve feraha kavuşur şeklinde yorumlamışlardır. Bazıları ise: Bu Rüyayı, Rüya sahibi, dininde ve dünya işlerinde büyük eksikliklerle karşılaşır şeklinde yorumlamıştır. Bazı yorumcular da, bu Rüya rüyayı gören kişinin ölümüne işaret eder demişlerdir. Bazen de, bu Rüya, sahibi, hırs ve tamahkârlığı, istek ve arzularının gereksizliği yüzünden yakın dostları kendisine düşman olacağına işaret eder.

• Diğer bazı yorumculara göre: Rüyada güler yüzlü, orta boylu, uyumlu ve itaatkâr (saygılı) bir delikanlı görmek, maksat ve arzuya ermeye ve sevinmeye işarettir şeklinde yorumlanır. Başka bir yoruma göre ise, candan ve gönülden sevinilecek bir haberdir denmiştir. Ancak bazı yorumcular, bu Rüya düşmana işarettir demişlerdir. Eğer Rüyada görülen delikanlı çirkin ise, o zaman yorum, mutlaka düşmana işaret eder denmiştir.

Birtakım yorumcular ise, çirkin görünüşlü ve kaba saba kıyafetli delikanlıyı görmek, üzüntü ve kedere işarettir şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Delikanlı Görmek İmam-ı Nablûsî’nin yorumu:

Rüyasında genç ve yiğit bir delikanlı görmek, düşmana galip (üstün) gelmeye işarettir.

• Rüyasında bir delikanlı gören kişinin bu Rüyası, anarşist ve zalim, saldırgan kimselere galip (üstün) gelmeye ve onlardan intikam almaya işarettir. Bazen de ihtiyaçların bitmesine işaretle tabir olunur demiştir Nablûsî.

 

Rüyada Kaplumbağa Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu