Rüyada Kaplumbağa Görmek İslami

Bir kişinin rüyasında kaplumbağa görmesi, beğenilme ve tanınma isteğinde olan güzel bir kadınla tabir edilir. Bu kadının alımlı, güzel ve endamlı olduğu şeklinde yorumlanır.

Bir rivayete göre rüyasında kaplumbağa gören kişi, devlette çalışan bir yetkili olacağına, yüksek mevkilerde olacağına, bilgili ve zengin olunacağına işaret eder.

Başka bir rivayete göre, rüyasında kaplumbağa gören kişinin, dindar bir kimse olacağına işarettir.

Rüyada Kaplumbağa Yakalamak

Rüyasında kaplumbağa yakaladığını gören kişi, hayatında büyük bir şans yakalayacağı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin gerek iş hayatında, gerekse özel hayatında güzel kısmetlerin karşısına çıkacağına, bu kısmetlerin engellerle karşılaşmadan hayatında yol alacağına delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi, bekar bir kimse ise yakın zamanda evleneceğine, mutlu ve bereketli bir yuva kuracağına, rüyayı gören kişi evli ise, hayırlı bir evladının olacağına, Allah’tan dilediklerinin yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Kaplumbağa Sevdiğini Görmek

Kişinin rüyasında kaplumbağa sevdiğini görmesi, rüyayı gören kişinin temiz kalpli olduğu, herkese ve her şeye karşı iyi niyetli ve iyi düşünceli olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kaplumbağa İle Konuştuğunu Görmek

Kişinin rüyasında kaplumbağa ile konuştuğunu görmesi, devamlı olarak kendine özen gösteren, süslenmeyi çok veren ve insanlar tarafından hep beğenilmek istenen bir kadının varlığına işaret eder.

Rüyasında kaplumbağa ile konuştuğu gören kişinin, bahsi geçen bir kadın ile tanışacağı, onunla gönül ilişkisi kuracağı anlamına gelir.

Rüyada Kaplumbağa Ezdiğini Görmek

Rüyasında Kaplumbağa ezdiğini gören kişinin, elindeki fırsatı değerlendiremediği, şansını kullanamadığı anlamına gelir.

Bu rüyayı gören kişinin genellikle iş hayatında kendisine fayda sağlayacak, hayır ve güzelliklerle dolu bir işi tercih etmeyeceği, ya da o işi bırakacağına işaret eder.

Bazı bilginlere göre bu rüya, rüyayı gören kişinin evindeki eski eşyaları yenileyeceği şeklinde de yorumlanır.

2 Comments

  1. Anonim 8 Ağustos 2018
  2. Evin 25 Ağustos 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!