Rüyada el görmek ne demek? İslami Yorumu

Rüyada el öpmek , rüyayı gören kişinin hem güç hem de kudret sahibi birisi olacağına , üstüne titremiş ve çok önem vermiş olduğunuz şeylere çok değer vereceğinize delalet eder.

Rüyada güzel bir el öptüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşamda yapacağınız şeyler sayesinde hem başarılı hem de ünlü birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada hem çirkin hem de bakımsız el gördüyseniz , gerçekte fakir birisi olacağınıza , hep hayalini kurmuş olduğunuz şeylere kavuşamayıp büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza alamet eder.

Rüyada elin açık olması , rüyayı gören kişinin elinin bol olacağına , ikramda bulunacağına ve mert birisi olup herkes tarafından takdir göreceğine yorulur.

Rüyada elinizin uzadığını gördüyseniz , her konuda başarılı olacağınıza , rakiplerinize karşı her zaman zafer alacağınıza ve güçlü birisi olup tüm engelleri aşmak için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada sağ elinizi gördüyseniz , gerçekte evliyseniz erkek çocuğunuzun olacağına , sevmiş olduğunuz kişilerle yakınlık kuracağınıza delalet eder.

Rüyada sol el görmek ise , kız kardeşe , anneye , ablaya veya teyzeye yorumlanır.

Rüyada güzel el gördüyseniz , her konuda başarılı olarak herkes tarafından çok sevilen birisi olacağınıza , yapmış olduğunuz sanatla ilgili övgüler toplayıp çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada çirkin el görmek , yaşamış olduğunuz maddi zararlardan dolayı darlığa düşeceğinize işaret eder.

  Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak Ne Demektir? Rüya Yorumu
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.