Rüyada Çuval Görmek

Rüyasında çuval görmek, ev idaresinde beceriksizliğe ve bu yüzden geçim zorluğu çektiğine yani varlık içinde yokluk çekildiğine işarettir şeklinde yorumlanır.

• Rüyada görülen yeni çuval, bolluk, genişlik, menfaat ile, yırtık çuval üzüntü, keder ve sıkıntı ile, küçük çuval geçim azlığı, az kazanç ile tabir olunur.

• Rüyasında bir çuvalı sırtında yüklenip evine geldiğini görmek, Rüyayı görenin kısmetinin artacağına ve bolluğa ereceğine işaret eder şeklinde tabir olunur.

• Rüyasında kendi evinden dolu bir çuvalla çıktığını gören kimse, başka birine yardım edeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Çuvalcı Görmek

Rüyada çuvalcı görmek, bilinen (yani herkesin bilip tanıdığı) bir kimseye işaretle yorumlanır. Çünkü çuval, her şeyi içine alan bir kaptır. Bu sebeptendir ki, çuval görmek, insanların kötülerine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Çuvaldız Görmek

Rüyada çuvaldız görmek, işgüzar (iş bilir) çalışkan bir kimseye işarettir. Rüyada çuvaldız görmek, insanların işlerinin düzelmesinde yardımcı olan, insanları bir biriyle barıştırıp aralarında sevgi, saygı ve birlik, kardeşlik bağlarıyla bağlayan gayretli ve çalışkan bir adama işaret olarak yorumlanır.

• Çuvaldızı elde görmenin yorumu, eşi hâmile ise, kız çocuğu doğuracağına, hanımı hamile değilse, yolculuğa çıkacağına işarettir denmiştir.

• Çuvaldızı yemek veya yutmak, Rüyayı görenin başına gelecek bir zarar ve ziyana işaret eder şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Boyun Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu