Rüyada Çakmak Görmek

Rüyada çakmak görmek, korkulardan kurtulmaya istek ve arzularına kavuşmaya işarettir. Bir kimse Rüyasında bir çakmağın yandığını veya yanıyormuş olduğunu görse, bu Rüyası onun muradına ereceğine, istek ve dileğinin gerçekleşeceğine işaret olarak yorumlanır.

  • Bir kimse Rüyasında yeni bir çakmak aldığım veya yeni bir çakmağının olduğunu görse bu onun sevinçli bir haber alacağına işaret olarak yorumlanır.
  • Rüyada çakmağı yanarken görmek, murada kavuşmaya, yanmadığını görmek, dileğinin olmayacağına, muradına eremeyeceğine işaret eder şeklinde yorumlanır.
  • Bazen de Rüyada çeşitli hallerde çakmak görmek, güçlü olmaya işaret eder, bekar biri için evleneceğine işaret eder.

Rüyada Çakmak Taşı Görmek

Rüyada çakmaktaşı görmek, uzaktan alacağınız sıkıcı ve üzücü bir habere işaretle tabir olunur.

  • Bazen de Rüyada çakmaktaşı görmek, aniden meydana gelecek bir felaket ile yorumlanır.
  • Bazen de çakmaktaşı görmek, bir kaza geçirileceğine ve maddi zarar olacağına işaret olarak yorumlanır.
  • Bazı Rüya tabircilerinin yorumuna göre, Rüyasında çakmaktaşı çaktığını gören kişi eğer bekar ise evleneceğine işarettir. Evli olan kişi çaktığı çakmaktaşından ateş (kıvılcım) çıktığını görse bu onun hanımının hamileliğine ve bir çocuğunun dünyaya geleceğine işaretle yorumlamışlardır.

Bazı yoruma göre ise, Rüyasında kişinin çakmaktaşı çaktığını görmesi, eşler (karı koca) arasında veya iki düşman ve iki ortak kişi arasında ortaya çıkacak çirkin bir işe ve meydana gelecek kötü bir olaya işarettir şeklinde yorumlanır.

Bir kadın Rüyasında çakmaktaşı çaktığını ve onunla ateş yakıp ateşini tutuşturduğunu ve üfleyerek ateşinin alevlenip parladığını görse, kadının bu Rüyası kendisinin bir erkek çocuğu doğuracağına işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

 

Rüyada Yangın Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu