Rüyada Bulgur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bulgur görmek , yakın zaman içerisinde alacağınız kötü bir haberden dolayı çok sıkıntılı ve kederli günler geçireceğinize , önemsiz bir şekilde zarara uğrayacağınıza alamet eder.

Gerçek yaşam da yapacağınız işlere çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Rüyada bulgur görmek kötü, üzücü bir haber alınacağı şeklinde yorumlanır.

Bulgur yaptığını görmek birisine iftira edeceğinize ve bu kötü huydan dönmeniz gerektiği şeklinde bir uyarı niteliğindedir.

Bulgur sattığını veya dağıttığınızı görmek kötü bir haber yayacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bulgur pilavı görmek, yediğinizi görmek Birisinin sizin hakkınızda iyi ve öğütçü sözler söylediğini haber alacağınızı işaret olarak kabul edilir.

Rüyada  görülen bulgur Rüyaları pek iyiye yorulmaz.

  • Rüyasında bulgur gören kimsenin bu Rüyası kötü bir haber, üzücü bir haber alacağına işaretle tabir olunur.
  • Rüyasında bulgur yaptığını görmek, birisine iftira edeceğinize işaret olup, bu kötü huyunuzdan dönmeniz gerektiği uyarısında bulunan bir işaret olarak yorumlanır.
  • Rüyanızda bulgur dağıttığınızı ve bulgur sattığınızı görmeniz iyiye işaret değildir. Bu Rüyanız, sizin başkası hakkında, başkalarına ait bulunan kötü bir haberi etrafınıza
    yayacağınıza işaret olarak yorumlanır. Bu Rüyanız sizdeki kötü bir huyu ortaya koyuyor.
  • Bulgur pilavı yediğinizi görmek, birisi sizin hakkınızda iyi ve öğütçü sözler söylediğini haber alacağınıza işarettir.

Rüyada Pişmemiş Bulgur Görmek

Rüyada pişmemiş bulgur görmek , zaman içerisinde yüksek miktarda para kazanacağınıza , zengin birisi olacağınıza , bazı durumlarda ise alacağınız kötü bir haberden dolayı çok büyük sıkıntılara düşeceğinize yorulur.

Rüyada Bulgur Almak Ne Demek?

Rüyada bulgur aldığınızı gördüyseniz , beklemiş olduğunuz haberi en kısa zaman içerisinde alacağınıza ve bu haber sayesinde birden fazla başarılara imza atacağınıza ve çok sevinçli olacağınıza işaret eder.

Rüyada Bulgur Yemek Ne Demek?

Rüyada bulgur yemek , evinizin rızkının artacağına , karşınıza birden fazla güzel fırsatların çıkacağına , tüm sıkıntıları geride bırakacağınıza , evinizdeki insanların size her konuda yardımcı olacaklarına ve maddi olarak da çok ferahlayacağınıza delalet eder.

Bunların haricinde, bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , evliyseniz bir çocuğunuzun olacağına, maddi ve manevi olarak huzur bulacağınıza , sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , hastaysanız eğer şifa bulacağınıza alamet eder.

Rüyada Çiğ Bulgur Yemek

Rüyada çiğ bulgur yemek , iş hayatınızda zarar edeceğinize , bazı işlerinizin olumsuz olacağına ve beklemediğiniz kazançları elde edeceğinize yorulur.

Rüyada Bina Görmek

 

Rüyada Duvak Takmak Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Ruyam da kizimla beraber bulgur yiyiyorduk ama cok tatsiz tuzsuz du icine limon siktim tuz attim ama renksiz pek tadi yoktu anlami nedir?

  2. Ben iş arkadaşlarımla bir toplum için de yemek yedik bende onları evime çağırdım sonra ay içelim dedim gelmedi Lee sonra iş arkadaşı m bana bir su bidonu bulgur verdi oku bana getir dedi sonra benim kuzenim de bu çuval domates getirdi eve böyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu