Rüyada bulgur görmek almak ve yemek nedir?

Rüyada bulgur görmek , yakın zaman içerisinde alacağınız kötü bir haberden dolayı çok sıkıntılı ve kederli günler geçireceğinize , önemsiz bir şekilde zarara uğrayacağınıza alamet eder.

Gerçek yaşam da yapacağınız işlere çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Rüyada pişmemiş bulgur görmek

Rüyada pişmemiş bulgur görmek , zaman içerisinde yüksek miktarda para kazanacağınıza , zengin birisi olacağınıza , bazı durumlarda ise alacağınız kötü bir haberden dolayı çok büyük sıkıntılara düşeceğinize yorulur.

Rüyada bulgur almak ne demek?

Rüyada bulgur aldığınızı gördüyseniz , beklemiş olduğunuz haberi en kısa zaman içerisinde alacağınıza ve bu haber sayesinde birden fazla başarılara imza atacağınıza ve çok sevinçli olacağınıza işaret eder.

Rüyada bulgur yemek ne demek?

Rüyada bulgur yemek , evinizin rızkının artacağına , karşınıza birden fazla güzel fırsatların çıkacağına ,

tüm sıkıntıları geride bırakacağınıza , evinizdeki insanların size her konuda yardımcı olacaklarına ve maddi olarak da çok ferahlayacağınıza delalet eder.

Bunların haricinde , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , evliyseniz bir çocuğunuzun olacağına ,

maddi ve manevi olarak huzur bulacağınıza , sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , hastaysanız eğer şifa bulacağınıza alamet eder.

Rüyada çiğ bulgur yemek

Rüyada çiğ bulgur yemek , iş hayatınızda zarar edeceğinize , bazı işlerinizin olumsuz olacağına ve beklemediğiniz kazançları elde edeceğinize yorulur.

  Rüyada bal görmek ne demek anlamı
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada bulgur görmek almak ve yemek nedir?

  1. Ben iş arkadaşlarımla bir toplum için de yemek yedik bende onları evime çağırdım sonra ay içelim dedim gelmedi Lee sonra iş arkadaşı m bana bir su bidonu bulgur verdi oku bana getir dedi sonra benim kuzenim de bu çuval domates getirdi eve böyle

  2. Ruyam da kizimla beraber bulgur yiyiyorduk ama cok tatsiz tuzsuz du icine limon siktim tuz attim ama renksiz pek tadi yoktu anlami nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.