Rüyada Duvak Taktığını Ve Çıkardığını Görmek

Yemek Tarifleri

Rüyada duvak taktığını görmek , rüyayı gören kişinin kısa zaman içerisinde kısmetinin açılacağına , eğer bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize , çok mutlu olacağınıza , evliyseniz bir evladınızın olacağına işaret eder.

Eğer takmış olduğunuz duvak beyaz ise o zaman eşinizle beraber zamanlar geçireceğinize , huzurlu bir aile yaşamı olacağına alamet eder. Ama duvak siyah ise o zaman , huzursuz ve zorlu bir evlilik hayatı geçireceğinize yorulur.

Rüyada Duvak Görmek

Rüyada gelin duvağı görmek, Rüya sahibinin maksat ve amacına (muradına) ulaşacağına ve dolayısıyla gelecek günlerinin sevinç ve neşeli günler olacağına işaret olarak yorumlanır. Çünkü gelin duvağı murada eren insanların sevinçli ve neşeli günlerinin simgesidir.

• Genç bir kızın Rüyasında gelin duvağı görmesi, onun kendisine münasip bir gençle evleneceğine ve muradına kavuşacağına işarettir.

Rüyada Duvağını Çıkardığını Görmek

Rüyada duvak çıkarmak , ilişkinizin biteceğine , mutsuz bir birliktelik yaşayacağınıza ve sıkıntılı zamanlar geçireceğinize işaret eder.

Bunların haricinde , ilişkinizde yaşanacak olan problemlerden dolayı canınızın sıkkın olacağına, ayrılık sürecine gireceğinize ve psikolojik açıdan zor günler geçireceğinize delalet eder.

Rüyada Duvak Aldığını Görmek

Rüyada duvak almak , yakın zaman içerisinde alacağınız sevinçli haberden dolayı mutlu olacağınıza, kariyer yolunuzda ya da özel yaşantınızda iyi bir teklif alacağınıza , işinizde parlak döneme gireceğinize ve ailenizle beraber mutlu zamanlar geçireceğinize alamet eder.

Yani kısacası mutlu günler geçireceğinize , parlak bir geleceğinizin olacağına , ailenizle huzurlu bir hayatınızın olacağına yorulur.

 

Rüyada Duhan Suresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu