Rüyada ayakkabıcı görmek dükkanına girmek ne anlama gelir?

Rüyada ayakkabıcı görmek dükkanına girmek ne anlama gelir?

Rüyada ayakkabıcı görmek , gerçek yaşam da zorluklarla pek fazla karşılaşmayacağınıza , hem zahmetsiz hem de çok kolay bir yaşam süreceğinize , maddi olarak çok rahatlayacağınıza , huzur ve keyfinizin genel olarak yerinde olacağına , sağlıklı ve mutlu bir ömre alamet eder. Yani bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanır.

Rüyada ayakkabıcı dükkanı görmek ne demek?

Rüyada ayakkabıcı dükkanı gördüyseniz , kısmetinizin genel olarak açık olacağına , kazancınızın hiçbir zaman azalmayacağına , işlerinizin rayında gideceğine ve belli bir süre sonra kendi işinizin patronu olup maddi olarak çok rahatlayacağınıza delalet eder.

Rüyada ayakkabıcıya girmek

Rüyada ayakkabıcıya girdiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde kalabalık olan bir topluluk içerisinde bulunacağınıza ve bu yerde liderlik yapacağınıza alamet eder.

Rüyada ayakkabıcıya gitmek

Rüyada ayakkabıcıya gittiğinizi gördüyseniz , kişinin kazancınızın artacağına , elinizin bollaşacağına , rahat bir yaşam süreceğine , hiçbir şekilde geçim sıkıntısı yaşamayacağına ve geleceğinin parlak olacağına yorulur.

Rüyada ayakkabıcı olmak

Rüyada ayakkabıcı olduğunuzu gördüyseniz , yeteneklerinizi kullanabildiğiniz bir işte çalışıp o işte çok başarılı olup yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada ayakkabıcıda çalışmak

Rüyada ayakkabıcıda çalıştığınızı gördüyseniz , yapmış olduğunuz işlerde her zaman başarılı olacağınıza ve hiçbir zaman işsiz kalmayacağınıza , zor günler yaşamayacağınıza işaret eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.Yükleniyor...