Rüyada Durak Görmek Ve Beklemek Ne Demek?

Rüyada durak görmek , hem iş hem de sosyal yaşam da bazı değişiklikler yapacağınıza , çalışmalara ve olaylara karşı daha temkinli hareketler edeceğinize , yapacağınız işlerle ve ortaya koyacağınız ürünlerden kazanacağınız paralardan dolayı çok zengin olacağınıza , paralara , mallara veya mülklere delalet eder.

Rüyada Durak Görmek ihya rüya tabiri, Rüyanızda bir durakta vasıtaya bindiğinizi görmeniz, işlerinizin ve planlarınızın başarı ile neticeleneceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Kişinin Rüyada herhangi bir vasıta durağında beklediğini görmesi, Rüya sahibinin bazı girişimlerde bulunacağına; ancak bu konuda da birçok tereddütleri olduğuna, bu konuda kararsız olduğuna işaretle tabir edilir. Bazen de Rüya sahibi sevdiği kimselerin kendisini sevmesini istiyorsa, onların üzerine gereğinden fazla gitmemesi gerektiğine işarettir. Bu da bir uyarı Rüyası olduğunu göstermektedir.

Rüyada Durakta Beklediğini Görmek    

Rüyada durakta beklediğini görmek , yapmış olduğunuz işlerden ve satışa çıkardığınız ürünlerden kazanmış olduğunuz paralardan dolayı zengin birisi olmaya, fakat kazanacağınız bu paralar ve mallar ile savurganlığınızdan dolayı batacağınıza işaret eder.

Rüyada Durakta Beklerken Görmek

Rüyada durakta beklerken görmek , çalışarak yeni bir iş kuracağınıza , çok fazla paralar kazanacağınıza , farklı işlerde bulunacağınıza , bu şekilde paralar , mallar ve mülkler elde edip biriktireceğinize yorulur.

Rüyada Soğukta Durakta Beklediğini Görmek

Rüyada soğukta durakta beklediğini görmek , gerek işlerinizde gerekse de ortaya koymuş olduğunuz çalışmalardan dolayı hiçbir şekilde maddi kayba uğramayacağınıza işaret eder.

Rüyada Sıcakta Durakta Beklediğini Görmek

Rüyada sıcakta durakta beklediğini görmek , iş için yapacağınız faaliyetlere , destek amacıyla çıkmış olduğunuz yolculuğa ve harcanan paralara delalet eder.

Rüyada Durağın Çok Kalabalık Olduğunu Görmek

Rüyada durağın çok fazla kabalık olduğunu görmek , son zamanlarda yaşamış olduğunuz mali sıkıntıları gidereceğinize , sürpriz bir şekilde ortaya çıkacak olan paralar ve bunun sonrasında sorunlarınızı kolayca çözeceğinize alamet eder.

Rüyada Otobüs Durağı Görmek

Rüyasında otobüs durağı gören kişinin birtakım konularda sabırlı bir şekilde beklemesi lazım olur. Aceleye gelen işlerde menfaate elverişli neticeler alınamayabilir. Bu sebeple hem hususi hayatla ilgili üstelik kariyeri ilgilendiren konularla ilgili bir karar alırken sabırlı davranmak, hoş düşünmek daha doğru olacaktır. Mantık kapsamında doğru kararlar alınması durumunda hoş seçimler yapılacak ve etkin neticelere ulaşmak muhtemel olacaktır.

Rüyada Deccal Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu