Rüyada Avlanmak, Avcı Görmek

Rüyada avlanmak , rüyayı gören kişi beklemiş olduğu bir yerden yüksek miktarda para kazanacağına veya kendisine miras kalacağına delalet eder. Bir yerden gelen para veya miras ile yapmak istediğiniz şeyleri yapacağınıza işaret eder.

Rüyada geyik, dağ keçisi, tavşan gibi av hayvanlarını avladığını görmek, mal, zenginlik ve ganimete işarettir.

• Rüyada av köpekleriyle avlandığını gören kimsenin emniyete kavuştuğuna ve şöhretinin artacağına işarettir.
• Denizde bir aletle balık avladığını görse, bu rüya elde edilecek helal rızka ve helal kazanca kavuşulacağına işarettir.
• Bir kadının rüyasında av avladığını görmesi, bu onun baba malını veya kocasının malını temiz bir şekilde koruyup muhafaza edeceğine işarettir şeklinde yorumlanır.
• Küçük bir çocuğun av avladığını (avlandığını) görmesi, ilim veya sanat öğrenmesine veya mirasa kavuşacağına işaretle yorumlanır.

Bir hizmetçinin rüyasında av avladığını görmesi, efendisinin (patronunun) malından yiyeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Avlanmak (Ayı, Balık, Bıldırcın) Ne Anlama Gelir?

Avla ilgili rüyalar iyiye yorulmaz. Av, çokça endişeye işaret eder, endişe fazlalığına işarettir denmiştir.

• Rüyasında bir kimse, avlandığını, ava çıkmış olduğunu görse, bu onun için pek iyiye yorulmaz. Çünkü bu gördüğü rüya onun hakkında dinî inançlarının bozulacağına, batıl ve yalanlara kanıp inanacağına işarettir.

Rüyada av köpekleri ile avlandığınızı gördüyseniz , harcamış olduğunuz emeklerin karşılığını en sonunda alacağınıza , elde etmiş olduğunuz kazançlar ile sorunlarınızı çözeceğinize yorulur.

Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak

Rüyada vahşi hayvanları avladığınızı gördüyseniz , hem özel hem de iş hayatınızdaki sorunları ortadan kaldıracağınıza , güzel bir yaşam süreceğinize, iş hayatınızda çok başarılı olup yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , mevki olarak çok yüksek yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada Balık Avlamak Neye İşarettir?

Rüyada balık avlamak , gerçek yaşam da yarım kalan işlerinizi tamamlayacağınıza ve ailenizle ilgili yeni kararlar alacağınıza alamet eder.

 Rüyada Bıldırcın Avlamak

Rüyada bıldırcın avladığınızı gördüyseniz , rüyayı gören kişinin güzel günler yaşayacağına , elden çıkartmak istediğiniz malları elinizden çıkartacağınıza ve böylelikle yüksek miktarda para kazanacağınıza , yaşamınızdaki eksikleri bu sayede gidereceğinize delalet eder.

Bunun yanı sıra doğru adımlar atarak çok iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Rüyada Ayı Avlamak

Rüyada ayı avlamak , gerçek yaşamda haksız kazanç elde edeceğinize , insanları bazı konularda yanıltacağınıza ve korkutacağınıza işaret eder.

Yani bu rüya genel olarak kişi için pek iyi değildir ve hayra yorumlanmaz.

Rüyada Av Avlamak

Rüyasında eti yenen hayvan cinsinden birini avladığını gören kimse, helâl mal kazanır. Avlamak istediği hayvanın kendisine doğru geldiğini ve avcıya uyduğunu gören kimse, muradına kavuşur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Avcı Görmek

Rüyada avcı görmek, kendisinin ve çoluk çocuğunun rızkını ve geçimini hile yaparak, türlü dalavere çevirerek kazanan kimseye işarettir.

  • Bazı yorumculara göre ise, rüyada avcı görmek, edepsiz kimseye işaretle yorumlanır. Genellikle avcı görmek, hilekâr, düzenbaz, dalavereci, çirkin dolaplar çeviren kimselere işaret eder şeklinde yorumlanır.
  • Rüyada Arslan ve yırtıcı hayvan avcısı görmek, büyük adamlara hile ve dolap çeviren, düzenbaz kimselere işaretle yorumlanır.
  • Rüyada kuşları avlayan bir avcıyı görmek, iyi ve saf insanlara yapılacak kötülük, hile ve düzenbazlıklara baş vuran kötü kimselere işarettir.
  • Rüyada balık avcısı görmek, zengin bir kadın alıp onun parasıyla geçinmek isteyen veya kadınlara karşı her türlü gizli hile yollarını düşünen, kötü kimselere işaret eder.

Rüyada Av Kapanı Görmek

Rüyada Av Kapanı Görmek, Rüyasında eti yenen bir hayvanı yakalamak için, av kapanı kurduğunu gören kimse, helâl mal kazanacağına işarettir. Eğer kurduğu kapanı eti yenmeyen bir hayvanı yakalamak için kurduğunu gören kimse ise, haram kazanır ve haram yiyeceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

  • Kirmânî’nin yorumu: Rüyada kapan veya tuzak kurmak, kapanı kuran kişinin maksadına göre yorum kazanır.
    Kapanı iyi maksatla kurduğunu gören kişi, tedbirli ve işinin sonunu düşünen kimse olduğuna işarettir. Kötü maksatla kurduğunu gören kişi, hilekâr, düzenbaz biri olduğuna işaret eder şeklinde yorumlanır.

Rüyada Av Köpeği Görmek

Rüyada av köpeği görmek iyidir. Bu rüya, rüya sahibinin istek ve arzularının gerçekleşeceğine işarettir.

  • Rüyasında av köpekleriyle avcılık yaptığını (avlandığını) görmek, emniyet ve güvende olmaya ve itibarının, saygınlığının artacağına işaret olarak yorumlanır.
  • Rüyasında av köpeklerinin avdan eve dönüşlerini görmek, korku ve acılarının gideceğine veya işsiz güçsüz boş oturacağına işarettir şeklinde yorumlanır.
  • Rüyasında av köpeklerinin şehre girdiklerini görmek, işsiz güçsüz ve boş kalacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Ayı Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu