Rüyada Avlanmak (Ayı, Balık, Bıldırcın) Ne Anlama Gelir?

Rüyada avlanmak , rüyayı gören kişi beklemiş olduğu bir yerden yüksek miktarda para kazanacağına veya kendisine miras kalacağına delalet eder. Bir yerden gelen para veya miras ile yapmak istediğiniz şeyleri yapacağınıza işaret eder.

Rüyada av köpekleri ile avlandığınızı gördüyseniz , harcamış olduğunuz emeklerin karşılığını en sonunda alacağınıza , elde etmiş olduğunuz kazançlar ile sorunlarınızı çözeceğinize yorulur.

Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak

Rüyada vahşi hayvanları avladığınızı gördüyseniz , hem özel hem de iş hayatınızdaki sorunları ortadan kaldıracağınıza , güzel bir yaşam süreceğinize,

iş hayatınızda çok başarılı olup yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , mevki olarak çok yüksek yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada Balık Avlamak Neye İşarettir?

Rüyada balık avlamak , gerçek yaşam da yarım kalan işlerinizi tamamlayacağınıza ve ailenizle ilgili yeni kararlar alacağınıza alamet eder.

 Rüyada Bıldırcın Avlamak

Rüyada bıldırcın avladığınızı gördüyseniz , rüyayı gören kişinin güzel günler yaşayacağına , elden çıkartmak istediğiniz malları elinizden çıkartacağınıza ve böylelikle yüksek miktarda para kazanacağınıza , yaşamınızdaki eksikleri bu sayede gidereceğinize delalet eder.

Bunun yanı sıra doğru adımlar atarak çok iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Rüyada Ayı Avlamak

Rüyada ayı avlamak , gerçek yaşamda haksız kazanç elde edeceğinize , insanları bazı konularda yanıltacağınıza ve korkutacağınıza işaret eder.

Yani bu rüya genel olarak kişi için pek iyi değildir ve hayra yorumlanmaz.

  Rüyada Araba Yanması Görmek Ne Demek İslami?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.