Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek , rüyayı gören kişinin zorluklarla mücadele edeceğine , sorunlarla karşı karşıya kalıp çözüm yolları arayacağına işaret eder. Bunun yanı sıra büyük bir rekabet içerisine gireceğine , sorunların üstesinden gelmek için büyük çaba harcayacağına delalet eder.

Eğer bu rüyayı kadın gördü ise o zaman düşman sahibi olacağına ve aksiliklerle uğraşacağına yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre , kötü olan birisine , hapse ve belaya yorarlar. Bazı durumlarda ise yolculuk olarak yorumlanır.

Rüyada beyaz ayı görmek , kazançlı olan bir işe gireceğinize ve bu işte yüksek miktarda para kazanacağınıza alamet eder.

Rüyada siyah ayı görmek, evde yaşayacağınız bir tatsız olaydan dolayı moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Rüyada hem ayı eti hem de derisi gördüyseniz, düşman malına yorulur.

Rüyada ayıdan korkmak , yakın zaman içerisinde birisi ile tanışıp o kişiyle çok samimi olacağınıza ve daha sonra bazı sorunlarla karşılaşıp moralinizin bozulacağına alamet eder.

Rüyada ayı görmek, düşmanlarınıza galip geleceğinize işaretle yorumlanır.

  • Rüyada bir ayıya bindiğini görmek, devlet tarafından bir menfaat göreceğinize işarettir.
  • Rüyada bir ayıyı öldürdüğünü görmek, düşmanına galip (üstün) geleceğinize işaretle yorumlanır.
  • Bazı yorumculara göre: Rüyada ayı görmek, zor işlere göğüs germeye, zorların başarılmasına, rakiplerine karşı üstünlük sağlamaya ve netice olarak iyi ve kârlı bir işe sâhip olunacağına işaret olarak yorumlanır.
  • Bazı yoruma göre: Rüyada ayı görmek, münafık, ahmak, işin sonunu hesaplayamayan, düşüncesiz, tedbirsiz bir düşmana işaret olarak yorumlanır.
  • Rüyada görülen ayı eti ve derisi, düşman malına işaretle yorumlanır. Ayının sütünü görmek ise, korkuya ve endişeye işaret eder şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ayı Görmek İhya

Rüyada ayı gördüyseniz , güven duymuş olduğunuz kişilerle beraber tekrardan karar vereceğinize , yüzünüze karşı gülen ve iyi niyetli olan insanlara çok fazla güvenmemeniz gerektiğine ve bu kişilerden size kötülüklerin gelebileceğine yorulur.

Rüyayı gören kişi eğer temkinli olmazsa bu kötü niyetli insanlar tarafından zarara uğrayabilir.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin talihinin açılacağına , sağlıklı bir şekilde düşündüğü taktirde gelişimi ya da durumların güzel olacağına , bazı imkanları yakalayıp feraha kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Ayı Yavrusu Görmek

ayı

Rüyada ayı yavrusu görmek , genel olarak olumsuz bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan hiç niyetli olmayan , zarar vermek için her şeyi yapan bir kişiye yorulur.Eğer kişi gerçekte bekarsa o zaman görüşmüş olduğu insanlara dikkat etmesi gerekiyor ve karşılaştığınız kişilere fazla tanımıyorsanız o zaman bu kişilere güvenmemeniz gerekiyor.

Rüyada Ayı Yavrusu İle Oynamak

Rüyada ayı yavrusu ile oynadığınızı gördüyseniz , çevrenizde size düşman olan birisine , niyetini saklamayı çok iyi bir şekilde başaran kötü bir insana alamet eder.

Bunun için gerçekte çok samimi olduğunuz insanlara pek fazla güvenmeyin.

Bu dönem içerisinde güvenmiş olduğunuz insanlardan zararlar görebilirsiniz.

Rüyada Evde Ayı Yavrusu Görmek

Rüyada evde ayı yavrusu görmek , yakın zaman içerisinde tanışacağınız kişinin pek hayırlı birisi olmayacağına,

eğer hane içerisinde gördüyseniz o zaman sizin haneye girecek olan kötü niyetli birisine ya da kötü niyetli bir akrabaya işaret eder. Bunun için çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Rüyada Ayıdan Kaçmak

Rüyada ayıdan kaçmak , rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına , eline güzel fırsatların geçeceğine fakat bunların kaçıracağına delalet eder. Hem özel hem de iş hayatınızda seçimler olduğu zaman kesinlikle olumlu ve olumsuz tarafların iyice düşünüp ona göre karar vermeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra kaybetmiş olduğunuz fırsatları tekrardan yakalayacağınıza ve yakın zaman içerisinde tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayı Öldürmek

Rüyada ayı öldürmek , uzun zamandan beri hep üstesinden gelmeye çalışmış olduğunuz sıkıntılarından üstesinden geleceğinize,

yakın çevrenizde bulunan düşmanlarınızı yeneceğinize , hedeflerinize yaklaşacağınıza ve her zaman hayalini kurmuş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra güç sahibi olacağınıza , tekrardan itibar kazanacağınıza ve çevrenizde bulunan insanların gözüne gireceğinize alamet eder.

Bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaktadır.

İş hayatınızda sözü geçen birisi olacağınıza , ailenizi düzene sokmak için elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza , rahata ve huzura erişeceğinize yorulur.

Rüyada Ayı Avlamak

Rüyada ayı avlamak, rüyayı gören kişinin çevresinde kötü niyetli olan insanların bulunduğuna delalet eder.

Fakat bu kişi rüya sahibine hiçbir zaman zarar vermeyeceğine , ama rüyayı gören kişinin en sonunda bunları alt edeceğine,

size yapılan haksızlıkların gün ışığına çıkaracağınıza , haksızlığa ve iftiralara gelmeyeceğinize bu gibi durumlardan sıyrılacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayıya Bindiğini Görmek

Rüyada ayıya bindiğinizi gördüyseniz , çalışma hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınıza , bir yönetici tarafından yarar göreceğinize,

kendi işinizi kurup yeni projelere imza atacağınıza , her konuda başarılı olduğunuz için herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , takdir toplayacağınıza yorulur.

Aynı zaman da büyük bir güce sahip olacağınıza ve liderlik vasfını elinize alacağınıza işaret eder

Rüyada ayıya binildiğini görmek , devlet tarafından menfaat göreceğinize delalet eder.

 

Rüyada At Görmek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu