Rüyada Atom Bombası Görmek (Diyanet)

Rüyada atom bombası görmek diyanete göre , kısa zaman içerisinde alacağınız çok güzel bir haber sayesinde çok mutlu olacağınıza , feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Gerçek yaşam da kan bağı bulunan insanlar ile ilişkinizin çok iyi olacağına , samimi bir çevreye sahip olacağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , iş yaşamında bazı sorunlarla karşılaşacağınıza fakat elinizden tutan birisi veya birileri sayesinde bu sorunların üstesinden geleceğinize yorulur.

Rüyada Atom Bombası

Rüyada atom bombası yaptığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da her işi tek başınıza yapacağınıza ve bu işlerde her zaman başarılı olacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra kısa zaman içerisinde yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , başarılarınız sayesinde herkes tarafından çok sevilip tanınacağınıza ve getirisi çok güzel olan bir işe gireceğinize işaret eder.

Eğer gerçek yaşam da bekarsanız o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize delalet eder.

Rüyada Atom Bombası Sesini Duymak

Rüyada atom bombası sesini duymak , yakın zaman içerisinde duyacağınız güzel ve müjdeli haber sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceğinize ve arzu etmiş olduğunuz şeylerin bir anda gerçek olacağına yorulur.

Rüyada Atom Bombasının Patladığını Görmek

Rüyada atom bombasının patladığını gördüyseniz , helal yoldan kazanç elde edeceğinize , günahlardan kaçınacağınıza ve tövbe edip Allah’a yalvaracağınıza işaret eder.

  Rüyada Asker Olduğunu Görmek Neye İşarettir? İslami Yorum
1 yorum

One thought on “Rüyada Atom Bombası Görmek (Diyanet)

  1. selamınaleyküm. rüyamda yaşadığım şehre atom bombası atılıyor karşıdan alev topunun üzerimize doğru gelişini görüyorum önümüzde 3-4 katlı okula benzer bir bina var alevler onun içinden geçti ben kendimi sol tarafa aldım yanımda 2 kişi daha var alevler bize değmeden geçip gitti ben sonra işyerime gittim duvarları is olmuş içerideki herşey yanmış kül olmuş ben üzülüyorum bütün bilgilerim yandı kül oldu diye daha sonra cebimde bir tane cep telefonu buluyorum sözde benim önceden kullandığım bir telefonmuş diyorum ki kendi kendime bunu satarım zararımın bi kısmını karşılarım sonra yaşlı bir amca geldi bana müzik çalan bir kutu gibi bir şey verdi sonrada uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.