Rüyada Kolonya Görmek ( Diyanet) Yorumu

Rüyada Kolonya Görmek ( Diyanet) Yorumu

Rüyada kolonya görmek diyanete göre , hayatınızın olumsuz yönde ilerleyeceğine , mutsuz birisi olacağınıza , ummuş olduğunuz şeylerin olmayıp büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza ve üzücü şeyler yaşayacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde kendinize olan güveni kaybedeceğinize , can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza , kendi çabanızla yapmış olduğunuz bazı şeyleri artık yapamayacağınıza ve sorunlu bir hayata gireceğinize delalet eder.

Bu rüya genel olarak hayra yorumlanmaz ve üzücü olarak tabir edilir. Fakat her ne olursa olsun kişinin kendisine olan güvenini bir an önce toplaması gerekmektedir.

Rüyada Kolonya Kokusu Almak

Rüyada kolonya kokusu gördüyseniz , sıkıntı ve dertlerden kurtulacağınıza , hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , hem mutluluk hem de huzura kavuşacağınıza ve iç ferahlığı yakalayacağınıza alamet eder.

Rüyada Kolonya Sürmek 

Rüyada kolonya sürdüğünüzü gördüyseniz , her konuda çok başarılı olduğunuzdan dolayı toplum tarafından sevilip sayılacağınıza , itibar kazanacağınıza ve herkes tarafından saygı göreceğinize yorulur.

Bunun haricinde aileniz tarafından sevileceğinize ve onlara faydanızın dokunacağına yorulur.

Rüyada Kolonya Tuttuğunu Görmek 

Rüyada kolonya tuttuğunuzu gördüyseniz , hem misafirpever hem de güler yüzlü birisi olduğunuza , toplum tarafından çok sevilen birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Kolonya İçmek 

Rüyada kolonya içtiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da haram mal yiyeceğinize , alın teri döküp para kazanmayacağınıza alamet eder.

Yorumlar
 1. Anonim dedi ki:

  Rüyada parfüm ve kolanya satan bir dükkana girdim sonra oradan birşey almadan çıktım

 2. hayatı bitik dedi ki:

  rüyamda yakın arkadaşım kolonya içiyordu bu ne anlama gelioyor

 3. Anonim dedi ki:

  Rüyada şişe şişe kolonya görmek ne demek

 4. Aysel dedi ki:

  Rüyamda birisi sağ elimi tutuyordu. Sonra elimin üstünde kurtçuklar çıktı o kişi elimdeki kurtçuklar bir bezle temizledi. Sana yardımcı olacağım dedi. Beraber Felak suresini okuduk.Yükleniyor...