Rüyada Kolonya Görmek ( Diyanet) Yorumu

Rüyada kolonya görmek diyanete göre , hayatınızın olumsuz yönde ilerleyeceğine , mutsuz birisi olacağınıza , ummuş olduğunuz şeylerin olmayıp büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza ve üzücü şeyler yaşayacağınıza işaret eder. Bunun haricinde kendinize olan güveni kaybedeceğinize , can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza , kendi çabanızla yapmış olduğunuz bazı şeyleri artık yapamayacağınıza ve sorunlu bir hayata gireceğinize delalet eder.

Bu rüya genel olarak hayra yorumlanmaz ve üzücü olarak tabir edilir. Fakat her ne olursa olsun kişinin kendisine olan güvenini bir an önce toplaması gerekmektedir.

Rüyada Kolonya Görmek İhya

Bir kimsenin rüyada güzel kokulu bir kolonya görmesi, sevince, ferahlık ve övgüye işaret olarak yorumlanır
demiştir rüya tabiri ve yorumcuları. Bazı yorumcular, rüyada kolonya görmeyi ve koklamayı, sıkıntıya ve sıkıntı içinde bulunmaya işarettir demişlerdir.

Rüyada Kolonya Kokusu Almak

Rüyada kolonya kokusu gördüyseniz , sıkıntı ve dertlerden kurtulacağınıza , hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , hem mutluluk hem de huzura kavuşacağınıza ve iç ferahlığı yakalayacağınıza alamet eder.

Rüyada Kolonya Sürmek 

Rüyada kolonya sürdüğünüzü gördüyseniz , her konuda çok başarılı olduğunuzdan dolayı toplum tarafından sevilip sayılacağınıza , itibar kazanacağınıza ve herkes tarafından saygı göreceğinize yorulur. Bunun haricinde aileniz tarafından sevileceğinize ve onlara faydanızın dokunacağına yorulur.

Rüyada Kolonya Tuttuğunu Görmek 

Rüyada kolonya tuttuğunuzu gördüyseniz , hem misafirperver hem de güler yüzlü birisi olduğunuza , toplum tarafından çok sevilen birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Kolonya İçmek 

Rüyada kolonya içtiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da haram mal yiyeceğinize , alın teri döküp para kazanmayacağınıza alamet eder.

Rüyada Sperm Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Rüyada parfüm ve kolanya satan bir dükkana girdim sonra oradan birşey almadan çıktım

  2. Rüyamda birisi sağ elimi tutuyordu. Sonra elimin üstünde kurtçuklar çıktı o kişi elimdeki kurtçuklar bir bezle temizledi. Sana yardımcı olacağım dedi. Beraber Felak suresini okuduk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu