Rüyada atkı görmek Ne Demek ( İslami)

Rüyada atkı görmek , bekar birisi gördüyse karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine , evliyse hayırlı bir çocuğunun olacağına , her zaman büyüklerinizin yardımını alacağınıza , duygularınızı ön plana çıkaracağınıza , hem korku hem de endişelerinizden kurtulacağınıza , borcunuz varsa onları ödeyeceğinize , sıkıntı ve üzüntülerden kurtulup rahat bir nefes alacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra hayır duaları alacağınıza , korkularınızla yüzleşeceğinize , borçlardan dolayı çok sıkılacağınıza ve başka insanların dertlerini dert ederek canınızın çok sıkılacağına alamet eder.

Rüyada mavi atkı görmek

Rüyada mavi atkı gördüyseniz , hem arzularınızın hem de isteklerinizin yakın zaman içerisinde gerçek olacağına , etmiş olduğunuz duaların kabulüne , mutlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada yeşil atkı görmek

Rüyada yeşil atkı gördüyseniz , hem sağlıklı hem de huzurlu olacağınıza ve uzun bir ömre sahip olacağınıza yorulur.

Rüyada atkı takmak

Rüyada atkı takmak , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bir işe başlayıp maddi sorunlarını çözmek için elinden geleni yapacağına ve duygularının canlanacağına işaret eder.

Rüyada atkı örmek

Rüyada atkı ördüğünüzü gördüyseniz , sıkıntılardan kurtulmak için çok çalışıp büyük çaba sarf edeceğinize , şanslı birisi olacağınıza ve dünya malı elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada Cam Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu