Rüyada Kocasını Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Tabiri

Rüyada Kocasını Görmek, kocasını görmesini birden fazla şekilde tabir edilir. Rüyanın nasıl yorumlanacağı tamimiyle rüyanın içeriği ve görülen başla öğeler ile alakalıdır. Fakat genel olarak rüyada koca görmek olumlu olarak yorumlanır ve kısmete ermek kısmete ulaşmak anlamına gelir.

Rüyada Koca Görmek İhya

Bir kadının Rüyasında kendi kocasını görmesi, bu kadının son derece sevineceği bir haber alacağına işarettir. Bekar bir kızın Rüyasında kendisini evlenmiş olduğunu ve bir kocası bulunduğunu, bu kocasını rüyada gördüğünü görmesi, rüya sahibi bu kızın kısa zamanda evleneceğine işarettir.

• Bir kadının rüyada kocasını ölmüş görmesi, bu kadının ummadığı ve beklemediği, çok kıymetli bir hediye alacağına işarettir.

• Bir kadının rüyada kendisini iki kocalıymış görmesi, aile içinde ortaya çıkan veya çıkacak anlaşmazlığa işarettir.

Rüyada Kişinin Kendi Kocasını Görmesi

Rüyasında bir kadın eğer kendi kocasını mutlu ve huzurlu bir şekilde görmüşse çok büyük bir kısmete kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Kadının çok uzun zamandır beklediği ve kavuşmak için can attığı müjdeye sonunda kavuşacağı ve çok sevinip mutlu olacağı anlamına gelir.

Ayrıca bu rüyayı gören kişinin kocası ile arası bozuksa çok kısa zamanda olumlu adımlar atılacağı ve aralarının düzeleceği ve mutlu olacakları şeklinde tabir olunur.

Rüyada Bekar Bir Kızın Evlendiğini Ve Kocası Olduğunu Görmesi

Rüyada bekar ve daha önce hayatında hiç evlenmemiş genç bir kızın evlendiğini ve kendi kocası olduğunu görmesi çok kısa bir zaman içerisinde karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağı ve onunla evlenip çok mutlu bir hayat süreceği anlamına gelir.

Ayrıca kişinin devam etmekte olan bir ilişkisi varsa yakın zamanda olumlu gelişmeler yaşanacağı şeklinde tabir olmaktadır.

Rüyada Kocası Tarafından Aldatıldığını Görmek

Bu rüya tam ters şekilde yorumlanmakta ve rüya sahibinin kocası tarafından çok sevildiğine, kocasının çok sadık ve hayırlı bir eş olduğuna tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kocası gurbette ise tez zamanda evine geri döner.

Rüyada Kireç Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

58 Yorum

  1. Ruyada ayrildigim esimle birlik teydim ve cocuklarimi seviyordum kizim ve oglumu gordum

  2. Rüyamda ölmüş eşimi gördüm normalde top sakal kullanirdi tıraşlı gördüm kilo almış bana bakıp gülüyor yiyenim eşi annesi çadır kurmuşlar içinde soba yanıyor ben çok beyeniyorum eşime bizde alalım diyorum ama biraz daha büyük olsun diyorum sonra içimden konuşuyorum Arabamız yok çadırı sobayi nasıl tasiycaz diyorum ben düşünürken eşim bana bakıp gülüyordu cevap larsaniz sevinirim tşkler

  3. Rüyamda eşim yatağımda uyutur aynını anda eşinin aynı benzeri beni güzlüyür eşimi uyandırıyum amam eşimdiyurki bakma ona o sahte ben ihlas ürkütürdüm gürzlerimi kapatıyurdum

  4. Rüyamda eşimin başka bi kadınla evlendiğini gördüm ve çok kiskandim fakat eşimin yüz ifadesinden mutsuz olduğu anlaşılıyordu sanki mecburi evlilik gibiydi

  5. 1 ay içinde 4 kere eşimi görüyorum ve her rüyada muhabbet içerisindeyiz ensonda güzel bir gemi ile denize açildık gece vakti ama deniz çok dalgalıydı dümende bwn ve eşim vardı ne anlama geliyor acaba

  6. Rüyamda kocamla biryerde otutuyoruz ve ben sonra kocama arkamı dönüyorum va o şekilde yerde oturup konuşuyoruz ne anlama geliyor 0543

  7. Rüyamda eşim kötü işler yapıp bırakmassa çocuklarını öldürürüm diyen biri

  8. Rüyamda kocamla birlikte bilmediğim bir yerde yere ayaklarımızı uzatıp hüzünlü bir şekilde oturmuştuk o sırada küs olduğumuz kadın ve kızı bizi görür alaycı bir şekilde baktılar ne anlama geliyor

  9. Ruyamda kocam benden uzak duruyor başka bi kadinin yanında duruyor ben çok üzülüyorum rüyamin anlamı ne

  10. Rüyada kendi kocamı gördüm elinde şapka ve atkı örüyordu ve bunu bir kız çocuğuna yspmıştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu