Rüyada Ardiye Görmek İslami ve Diyanet Yorumu

Rüyada ardiye görmek , iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin hayatının çok karışık olacağına , her zaman kargaşa içerisinde olup moralinin çok bozuk olacağına delalet eder.

Bunun haricinde aile içerisinde sürekli olarak anlaşmazlıkların olacağına , tartışmaların yaşanacağına ve bu yüzden ailede yaşanan uyuşmazlık nedeniyle ne yapacağınızı bilemeyeceğinize yorulur.

Rüya sahibi bu durumu çözmek için elinden geleni yapacaktır ve yapmış olduğu tüm çabalara rağmen net bir sonuç alamayacağına alamet eder.

Rüyada ardiye satın aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da tamamlayamadığınız bir iş gücünüzü yavaş yavaş tamamlayacağınıza, hiçbir zaman pes etmeden ve yılmadan yarım kalan işinizi tamamlamak için gece gündüz çalışacağınıza yorulur.

Yapacağınız iş ne kadar zor olursa olsun en sonunda işinizi bitireceksiniz ve en sonunda kazançlı olan taraf siz olacaksınız.

Rüyada ardiye çalışanı olmak , alacağınız zor bir görevin üstesinden başarılı bir şekilde geleceğinize , sizi çok uğraştıracak olan bir işi hakkınızla yapacağınıza ve asla pes etmeyeceğinize işaret eder.

Olumsuz olacak olan eleştirilerden etkilenmeyeceğinize ve yapabileceğinize inanmış olduğunuz yoldan hiç sapmayıp devam edeceğinize ve en sonunda başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu