Rüyada Düşmek Görmek

Rüyada düşmek görmek veya rüyada düşmek ne anlama gelir şeklinde birçok arama yapılmaktadır. Durum böyle olunca konuya açıklık getirmek gerekti. Rüyada düşmek görmek hakkında tüm bilgilere yazımız sayesinde ulaşabileceksiniz. Birçok kişi, rüyada düşerken uyanır fakat uyanmayan kişiler de bulunmaktadır.

Rüyada düşmek, genel olarak iyi yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin olumsuzluklardan uzaklaşacağını ve rahatlayacağını işaret eder. Ayrıca varsa, maddi ve manevi sorunların da biteceğini işaret eder.

Rüyada Düşmek Görmek İhya Rüya Tabiri

Düşmek Rüyaları iyiye ve hayra işaret etmez. Hep şer ve zarara işaret eder şeklinde yorumlanır denmiştir.

• Rüyasında kendi üzerine başka birinin düştüğünü görmek, Rüya sahibinin düşmanına veya düşmanlarına mağlup olacağına (yenileceğine) işarettir şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında dağ ve duvar gibi yüksek bir yerden düştüğünü görmek, Rüya sahibinin maksat ve amacına ulaşamayacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Düşmek Görmek Kirmânî’nin yorumu:

Rüyasında yüzü üstüne düştüğünü görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin zararına işarettir.

• Rüyasında kişinin kendisini bir dağdan, ağaçtan veya duvardan, damdan ve benzeri bir yerden düştüğünü görmesi, iyi sayılmaz. Bu Rüyada muradına erememeye ve arzusuna kavuşamamaya işaret olarak tabir olunmuştur.

Rüyada Denize Düşmek Görmek

Hayır duası almak ve sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir. Rüya sahibi, yakın zamanda bir kişiye yardım edecek ve bu kişiden aldığı hayır duası ile sıkıntılarından kurtulacaktır. Sıkıntıların bitmesiyle başarı gelecek ve rüya sahibi, hayal ettiği ferahlığa ulaşacaktır. Rüyada denize düşmek görmek, genel olarak bu anlama gelmektedir.

Rüyada Çatıdan Düşmek Görmek

Rüyada çatıdan düşmek, maddi ve manevi zorlukların geleceğine işaret eder. Rüya sahibi, bu rüyadan sonra vereceği kararları çok kez gözden geçirmelidir.

Rüyada Balkondan Düşmek


Rüyada balkondan düşmek görmek
, sıkıntılı günlerin yaklaşacağını ifade eder. Rüya sahibi, maddi olarak zorluk yaşayacak ve borç alacaktır. Bu borç, yakın çevreden isteneceği için sıkıntı olmayacak gibi görünecek ve rüya sahibi, borcu geri öderken sıkıntı yaşayacaktır. Maddi sıkıntı veya sıkıntılar, geçmişte verilmiş bir karardan dolayı da karşınıza çıkabilir.

Rüyada Çukura Düşmek

Rüya sahibinin dikkatli olması gereken rüyalardan biridir. Rüyada çukura düşmek ya da rüyada çukura düştüğünü görmek, yaklaşan krizleri ifade eder. Bu krizler, genel anlamda manevi olarak karşınıza çıkacaktır. Rüya sahibinin yıllardır hayalini kurduğu bir şeyin gerçekleşmeyeceğine veya o şeyden uzaklaşacağına işaret eder. Kişi, bu dönemde dikkatli olmalı ve sakin kalmalıdır. İstediği şey için çabalamaya devam ederse, yakın zamanda tekrar bu şansı yakalayacaktır.

Rüyada Düşüp Bir Yerlerini Kırmak

Rüyada düşüp bir yerlerinizi kırdığınızı gördüyseniz , maddi sıkıntılar yaşayacağınıza , yokluk çekeceğinize ve canınızı sıkan olaylar yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Gökyüzünden Düşmek

Rüyada gökyüzünden düştüğünüzü gördüyseniz , günah işleyeceğinize , bazı konularda hileye başvuracağınıza ve fesada delalet eder.

Rüyada Yüksekten Düşmek Nedir?

Rüyada yüksekten düştüğünüzü gördüyseniz , eğer yeşillik ve çimenlik gibi bir yere düştüyseniz o zaman bu rüya hayırlı olur.

Eğer düştüğünüz yer kötü ise o zaman hayırsız bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Yüksek Binadan Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yüksek bir binadan düştüğünüzü gördüyseniz , işlerinizin kötüye gideceğine , her konuda başarısız olacağınıza ve bu yüzden mutsuz olup göz yaşı dökeceğinize yorulur.

Rüyada Yüksek Yerden Atlamak Ne Demek?

Rüyada yüksek bir yerden atlamak , karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendirirken risk alacağınıza işaret eder.

Rüyada Yüksekten Denize Düşmek

Rüyada yüksek bir yerden denize düşmek , hiç ummadığınız ve beklemediğiniz bir anda haber alarak çok şaşıracağınıza delalet eder.

Rüyada Başka Birisinin Yüksekten Düştüğünü Görmek

Rüyada başka birisinin yüksek bir yerden düştüğünü gördüyseniz , arzu etmiş olduğunuz geleceğe kavuşacağınıza,  iyi haberler alarak çok mutlu olacağınıza , verilen sözleri tutacağınıza yorulur.

Bunun haricinde , maddi sorunlar yaşayacağınıza , huzursuz olacağınıza ve sağlık problemi yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Çukur Görmek 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu