Ç Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Çukur Görmek

Rüyada çukur görmek, pek iyi sayılmaz. Rüyasında bir çukurdan atladığını gören kişinin bu Rüyası, onun bir tehlike atlatacağına veya bir tehlike ile karşılaşacağına işaret eder şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında su dolu bir çukur görmek, bulunduğu tehlikeden uzaklaşmış olduğuna, tehlikeden kurtulmuş olduğuna işarettir şeklinde tabir edilir.

Rüyada Çukur Doldurmak

Rüyada Çukur Doldurmak, Rüyada bir çukuru veya bir kanal gibi açılmış uzun bir çukuru doldurup orasını insanların geçeceği bir halde düzlediğini gören kişinin bu Rüyası, onun elindeki rızık için geçimini sağlayan varlığını ve gücünü koruyacağına ve israftan, savurganlıktan uzak duracağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çukur Kazmak

Rüyada Çukur Kazmak, Bir kimse Rüyasında bir insanı içine atmak niyetiyle bir çukur ya da bir kuyu kazdığını görse, bu rüyası, onun hile düşündüğünü ve bu hilesini ortaya koyacağına fakat, hazırladığı bu hile ve tuzağa kendisinin düşeceğine işaret olarak yorumlanmıştır.

• Rüyasında bir duvar dibinde kuyu kazdığını görmek, Rüya sahibinin bir mal veya para kazanacağına işaret olarak yorumlanır.

 

Rüyada Buğday Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu