Rüyada Ayak Parmağı Görmek İslami ve Diyanet Yorumu

Rüyada ayak parmağı görmek , rüyayı gören kişinin hem fiziksel olan eylemlerine hem de zihinsel olan maharetlerine yorumlanır. Rüyada görülen ayak genel olarak pis , nefret ve kirli olarak görülür. Bunun haricinde ruhsal olarak vücudun en kötü parçası olarak kabul edilmektedir.

Yani kısacası rüyada görülen ayak parmakları iyiye ve hayra yorumlanmaz. Bazı rüya yorumcularına göre sevgi ve şefkat olarak tabir edilir.

Rüyada Fazla Ayak Parmağı Görmek

Rüyada birden fazla ayak parmağı gördüyseniz , dengeyi korumak için size yardımcı olacak olan duygusal gücünüzü temsil etmektedir.

Bunun haricinde sizi gerçek yaşam da çok rahatsız eden bir ilişkide küçük ayrıntıları temsil eder. Görmüş olduğunuz parmaklar hayatınızdaki dengeyi sağlamak ve ilişkilerinizdeki zorluklarla başa çıkabilmek için özel olan bir yeteneğinizi kullanmanız önerilir.

Rüyada Ayak Parmağını Görmek Nedir?

Rüyada ayak parmağınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir yolculuğa çıkacağınıza , büyük bir deneyim yapacağınıza ve karlı olan bir işe geçmek için harekete geçeceğinize işaret eder.

Eğer rüyada görmüş olduğunuz ayak ve ayak parmakları çok kirli ise o zaman davranışlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğine yorulur.

Yani bu rüya kişi için bir uyarıcıdır. Bu süreç içerisinde yapmış olduğunuz şeyleri gözden geçirmeniz de fayda vardır.

Rüyada Ardiye Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

  1. Rüyamda ayak parmaklarım çok fazlaydı sag ayak parmaklarımın içerisinden siyah zeytin yeşil zeytin ve biraz ezikçe çilek tarzı meyveler çıkarıyordum çıkardıktan sonra oarmakların orta kızmında sivri bir kemik çıkmış hiç farketmemişim sol ayagımında parmakları çok ama içinde biyey yoktu eşiminde ayak parmakları çok ama onunda bişey yoktu içerisinde

    1. Hayirdir insallah, bende bugün ayagimin basparmagni gördüm. Insallah hayirli bir rüyadir. Hayira yorumlayalim hayir olsun. Selamlar

  2. Arkadaşım rüyasında benim ayak baş parmağımı yediğimizi görmüş ne anlama geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu