Rüyada Anne Sütü Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada anne sütü görmek, yolunda büyük çabalar harcanan hayallere sonunda ulaşılacağı anlamına gelir. Böyle bir rüya gören kimse, uzun süre sabrederek ve pes etmeden çaba gösterdiği, ulaşmak için elinden geleni yaptığı emellerini sonunda elde edecek demektir. Rüyada anne sütü görmek, birçok yorumcuya göre rüyada anne sütü görmek kişinin yolundaki engellerin kalkacağı anlamına da gelir.

Rüyada Anne Sütü Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) ise bu rüya hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında anne sütü görürse kendi çabaları ile elde edeceği bir şeye sahip olacak demektir.” Birçok rüya tabircisi için anne sütü görmek kişinin elde edeceği başarılar ile artık hayatının belli bir düzene gireceğini gösterir.

Rüyada Anne Sütü Görmek İhya

Rüyada anne sütü görmek , çok hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin ahlakının çok güzel olduğuna , talihli bir döneme gireceğine , eğer eğitime devam eden birisiyseniz o zaman eğitiminizde , çalışan birisiyseniz mesleğinizde çok başarılı olacağınıza delalet eder. Hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza , zamanınızı her zaman iyi değerlendireceğinize yorulur.

Rüyada Anne Sütü İçmek

Rüyada anne sütü içmek, aile arasına dahil olacak yeni biri ile tabir olunur. Bu yeni birey ya evlilik yoluyla ya da doğum yolu ile gelecektir. Hangi türlü olursa olsun gelecek kişi aile için hayırlı biri olacaktır.

En çok görülen rüyalardan olan, Rüyada Aç Olmak neye işarettir? İslami ve Dini kaynaklardan tabirini okuyabilirsiniz.

 

Rüyada Anne Sütü Sağmak

Rüyada anne sütü sağmak, rüya sahibinin çok sevdiği biri tarafından ihanete uğrayacağına delalet eder. Ebu Said Vaaz (r.a) Bu ihanet ya bir akraba ya da çok yakın bir dosttan gelecek ve rüyayı gören kişiyi büyük bir çıkmaza sürükleyecektir.

Rüyada Anne Sütü Gelmesi

Rüyada anne sütü gelmesi, çok bilgili bir aile büyüğünü ima etmektedir. Rüyayı gören kişi bu bilge insandan etkilenecek ve hayatındaki bazı olumsuzlukları çözmek için onun fikirlerine danışacaktır.

Rüyada Anne Sütü Tatmak

Rüyada anne sütü tatmak, iş hayatında meydana gelecek olumsuz gelişmelere işarettir. Bu olumsuz gelişmeler kişinin maddi zarara uğramasına ya da işini tamamen yitirmesine sebep olacak niteliktedir.

Rüyada Anne Sütü Emen Bebek Görmek

Rüyada anne sütü emen bebek görmek, birinin haksız yere uğradığı iftirayı simgeler. İbni Kesir (r.a) Bu rüyayı gören kimse, çevresindekiler tarafından suçlanacak ancak kısa bir zamanda haklı olduğu ortaya çıkacak demektir.

Rüyada Anne Sütünün Taşması

Rüyada anne sütünün taşması, haksız yoldan elde edilen kazanç anlamına gelmektedir. Rüyasında anne sütünün taştığını gören biri hakkı olmayan bir para ile tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve doğru yoldan yavaş yavaş ayrılıyor demektir.

Rüyada Anne Sütünün Çok Olması

Rüyada anne sütünün çok olması, rüya sahibinin hayatındaki sıkıntıların çokluğunu ifade eder. Rüyayı gören kişi hayatında baş gösteren olumsuzluklar dolayısıyla kendini mutsuz hissedecektir.

Kabak görmenin Diyanet tabiri için, Rüyada Kabak Görmek ne demek? İslami ve Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

 

Rüyada Anne Sütünün Gelmemesi

Rüyada anne sütünün gelmemesi, rüyanın aksine çok hayırlı yorumlar içermektedir. İbni Cerir (r.a) Bu rüyayı gören biri, Allah katında çok hayırlı bir insandır ve davranışları ile çevresindeki tüm insanlara örnek oluyordur.

Rüyada Anne Sütünün Dökülmesi

Rüyada anne sütünün dökülmesi, kişinin savurganlığı ile yorumlanır. Parasını çok gereksiz yerlere harcayan bu kimse, kısa zamanda maddi sıkıntıya düşecektir. Hatta bazı yorumculara göre de varını yoğunu bir anda yitirecektir.

Rüyada Anne Olmak

Rüyada anne olmak , bolluk ve bereket içerisinde bir hayat süreceğinize , gerçek yaşam da dertleriniz varsa kısa süre içerisinde deva bulacağınıza, dilekleriniz varsa onların kabul olacağına , maddi açıdan çok ferahlayacağınıza , akılcı yatırımlar yapacağınıza ve geleceğinizi her zaman garanti altına alacağınıza yorulur. Bu rüya sayesinde kişi maddi olarak çok rahatlayacaktır.

Rüyada Bebek Emzirmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Rüyamda eşimin bir bebek doğurduğunu ama doğan bebeğin karnında bir yılan eşi olduğunu görüyorum. Bebegin sağ elinin uzerinde V işareti vardi. Sonra ruyada bu gördüğüm bölüm ile alakasız 2 ayrı kovalamaca oluyor. Birinde kaçıp kurtulan birinde kovalayıp yakalayan tarafım. Sonra kendimi lavaboda görüyorum tuvaletin taştığını ve etrafın pislik içinde oldugunu görüyorum elime bir bez alıyorum ve pislik içindeki yeri silmek yerine duvarı siliyorum duvarı sildikçe duvardaki resimlerin değiştiğini görüyorum ve lavabodayken bebeğin yılan eşi bana zarar vermek için kapının altından içeri giriyor. Yılanı yakalayıp kafasını agzimla ısırıp kopartıyorum. Kafasi kopan yılan bana bir seyler söylüyor ama hatırlamıyorum. Daha sonra eşim bana kafes içinde beyaz bir kedi yavrusu gösteriyor ve kedi yavrusunun karin bölgesinde ilk kısımda bebeğin elinde gördüğüm V işareti şeklinde bir yara vardı. Sonra kısa kısa eşimin hamilelik dönemi ile alakalı görüntüler gördüm resim ve video film gibi anı benzeri görüntüler.
    O sırada da uyandım

  2. Merhaba rüyamda çocuk doğurduğumu ve yakın zamanda rahmetli olan kaynanamın çocuğumu emzirdiğini gördüm Ben emzirdiğimde sütümü içmiyordu midesi bulanıyordu rahmetli kayınvalideminkini içiyordu anlamı nedir acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu