Rüyada Alyans Görmek

Rüyada alyans görmek , genel olarak rüyayı gören kişinin evleneceğine işaret eder. Rüyada evli olan bir kadın bekar birisine alyans verdiğiniz gördüyseniz o zaman kocanızla aranızın uzun bir süre boyunca bozuk olacağına yorulur. Yani bir alyansı başka birisine vermek eş ile kişinin arasının açılmasına delalet eder. Rüyada alyans taktığınızı gördüyseniz , eğer gerçek yaşam da bekarsanız kısa zaman içerisinde evleneceğinize , evliyseniz de eşinizle aranızın açılacağına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya hayra yorumlanır. Kişinin iş konusunda başarılı olacağına , maddi olarak büyük kazanç elde edeceğine , mutlu bir yuva kuracağına yorarlar. Bekar olan kişiler için bu rüya evlilik olarak yorumlanırken , evli olanlar için mal mülk edinmeye ve evlat sahibi olamaya yorumlanır.

Rüyada nişan yüzüğü aldığınızı gördüyseniz , bekar kişilerin yakın zaman içerisinde evleneceğine , evli olanlar için eş ile problemler yaşayacağına delalet eder. Evli bir kadın böyle rüya gördüyseniz , aile içerisinde problemler yaşayacağınıza yorulur.

Eğer nişan yüzüğünüz kaybettiğinizi gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da dul kalacağınıza işaret eder. Rüyada nişan yüzüğü takmak , rüyayı gören kişi gerçekte bekarsa karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine , evliyse huzurlu ve mutlu bir ailesi olacağına işaret eder.

Rüyasında parmağına bir alyans halka yüzük takmış olduğunu görmek, bekâr olan kimseler için, bir müddet daha evlenmeyeceğine, bir süre daha bekâr kalacağına, evli olan kimseler için ise, eşi ile aralarının bozulacağına işarettir.

 

Rüyada Altın Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Sol elimin parmağgına alyans yüzük taktım rüyamda bu ne anlama gelir gerçek hayatdada bekarım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu