Ö Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek; yoldan çıkmış, günahkar, hilekar, asi ve zayıf bir adamla dost olmaya veya bu karakterlere sahip birine işarettir. Rüyada örümcek görmek, maddi sıkıntıların gitmesine ve korunmaya, korkulardan emin olmaya işarettir. Kocasıyla geçinemeyen, huzur vermeyen, evden kaçan, kötü ahlaksız bir kadın demektir. Bazı tabircilere göre eşiyle aynı yatağı paylaşmak istemeyen kadına yorumlanır.

Büyük bir örümcek görmek, maddi sorunların bitmesine, iyilik ve güzelliğe işarettir. Küçük örümcek görmek, hayırlı, güzel bir kısmet ve sıkıntıdan, beladan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Siyah Örümcek Görmek

Rüyada siyah örümcek görmek, Kötü insanların yaptığı kötülüklerden korunmak, hiç beklemediğiniz bir yerden yardım almak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Örümcek Isırması

Rüyada örümcek ısırması, Örümceğin sizi ısırdığını görmeniz, hileye düşmek ve riyakar bir kimsenin oyununa kanmaya, bazı yorumculara göre eşini yatağında istemeyen kimseye tabir edilir.

Rüyanızda örümceğin sizi ısırması, düşmandan gizlenmeye, görmek istemediğiniz bir kişi ile aynı ortamda olmak zorunda kalmanıza işarettir.

Rüyada örümcek tarafından ısırılmak görmek, hayatınızda bulunan bir kişinin size maddi ve manevi zarar vereceğini işaret etmektedir. Bu kişi, hem iş hem de sosyal hayatınızı etkileyecektir. Aynı zamanda bu kişi yüzünden çevreniz ile tartışma yaşayacağız anlamına da gelir. Rüyada örümcek ısırdığını görmek, kötü yorumlanan rüyalardan biridir. Bunların dışında rüyayı gören kişi, yakın zamanda maddi sorunlarla karşılaşacağı gibi maddi sorunları atlatmakta da zorlanacaktır.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek, düzen ve hileye maruz kalacaksınız demektir.

Evin içinde örümcek ağı görmek, hile yapan, düzeni bozan, fitne fesat düşünen ve insanları aldatmaya çalışan bir kimseye delalettir.

Örümcek ağını evde görmek fakirliğe işarettir, evinde örümcek ağı bulunduğunu gören kişi aldatılır.

Evin her yerinde örümcek ağı olduğunu görmek müşkül duruma düşmeye, örümcek ağlarının hepsini süpürüp attığını görmek fakirlikten kurtulmaya, bolluk ve berekete işarettir.

Rüyada Örümcek Tutmak

Rüyada örümcek tutmak, Örümceği tuttuğunu gören kimse böyle bir kadınla evlilik yapar. Her çeşit örümcek tutmak bu şekilde yorumlanır.

Diğer bir tabire göre ise aciz, zayıf ve güçsüz bir adamla tabir edilir.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyada Örümcek öldürmek, evinde kötü niyetli kimse varsa onu çıkarmak anlamına gelir, kötü kimselerden kurtulmaya ve ayrılmaya işarettir.

Örümceği öldürdüğünü görmek, büyük bir mükafat alacaksınız, zorlukların üstesinden geleceksiniz, düşmandan emin olacaksınız anlamına gelir.

Evinize istemediğiniz bir kişinin geleceğini ya da evin huzurunun kaçacağı anlamına gelmektedir. Bu sebeplerde dolayı, rüyada örümcek öldürdüğünü görmek iyi şekilde yorumlanmamaktadır.

Rüyada Örümcek Beslemek Görmek

Farklı anlamlar taşıyan rüyalardan biridir. Rüyanın iş hayatıyla ilgili hem iyi hem de kötü yorumları bulunmaktadır. Rüya sahibi iş kurmak istiyorsa, bu işin kurulmaması için bir kişinin çabalayacağı anlamına  gelmektedir. Aynı zamanda rüyada örümcek beslemek görmek, bir kişiye yardım edeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu yardım sonucunda dua alacağınızı ve dua sonucunda işlerinizin düzeleceğini ifade eder. Bu sayede iş hayatınızda yeni kapılar açılacaktır.

Rüyada Zıplayan Örümcek Görmek

Rüyada zıplayan örümcek görmek, rüya sahibinin istenmeyen kişiler ile karşı karşıya geleceğini ifade etmektedir. Rüya sahibi, bu durumda kendini değersiz hissedebilir.

 

Rüyada Köpek Görmek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

Rüyada Zıplamak Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

3 Yorum

  1. Esselamun aleykum ruyamda iş yerimde heryerinde degısık renkte ve boyda orumcek vardı bende supurgeyle temizliyodum acaba yorum yaparmısınız

  2. Rüyada beni örümcek ağısardı büyük bir örümcekdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu