Rüyada Altın Toplamak Nedir? İslami Yorumu

Rüyada altın toplamak , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Üzüntü , gam , kaza ve borç gibi anlamlara gelmektedir.

Eğer rüyada sarı renkte bir altın gördüyseniz o zaman , hasta olacağınıza , sıkıntılı bir döneme gireceğinize delalet eder.

Tabi bazı durumlarda bu rüya olumluya yorumlanır. Bunun için rüyanızda görmüş olduğunuz tüm detaylar çok iyi değerlendirmek gerekiyor.

Rüyada altın topladığınızı gördüyseniz , eğer gerçek yaşam da maddi olarak zor durumda iseniz o zaman bu tür rüyalar sıklıkla görülebilir.

Yakın zaman içerisinde borçlarınızdan kurtulacağınıza , bundan sonra rahat bir nefes alacağınıza delalet eder.

Rüyada Altın Görmek Nedir?

Rüyada altın görmek , genel olarak olumsuza yorulur. Rüyayı gören kişinin kasvetli günler geçireceğine , kötü bir işe gireceğine , başına birden fazla musibetli olayların geleceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra evladınız yüzünden büyük sıkıntıya gireceğinize , birden fazla altın gördüyseniz , daha fazla sıkıntıya gireceğinize yorulur.

Eğer 5 tane altın gördüyseniz o zaman 5 vakit namazınızı kılmanız için bir uyarıdır. Rüyada altını külçe olarak gördüyseniz , büyük oranda mallarınızın gideceğine yorulur.

Rüyada Topraktan Altın Toplamak

Rüyada topraktan altın topladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da sahip olduğunuz şeylerle yetinemediğinize , iyi niyetle yapılmayacak işlere gireceğinize ve bu yüzden başınızı hem belaya hem de büyük bir derde sokacağınıza alamet eder.

Eğer rüyada görmüş olduğunuz altının rengi beyaz , gümüş veya yeşil ise o zaman hak etmiş olduğunuz hayatı rahatça yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Aşkını Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Rüyamda kadınlar kavga etmiş altınları yere dökülmüş bende altınları toplayıp bir posete kpyuyorumndaha sonra il kız çocuğu gelip onlarda benimle topluyor daha sonra sari altin beyaz altin oluyor bir daha sonra bir kadin geliyor benimle hic konusmuyor uzanip bir divanin üstüne yatiyor divanin altinda 4 akrep bir hamam bocegi var ben kadina zarar vermesin diye olduruyorum

  2. Rüyamda ordek veya kazların toprağı kaldıklarını gördüm yarim.metre kazdiktan sonra üç tane yanyana çeyrek altına benzeyen altın ve altin yüzükler vardı ve bende onları topladım

  3. Rüyamda caminin duvarının dibinde altınların yarısı toprağa batırılı şekilde bir poşet yopladım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu